Exper EasyPad P10MAN

Exper EasyPad P10MAN

Exper-EasyPad-P10MAN3G’li ve yüksek kalitede bir tablete sahip olmak artık sandığınızdan çok daha kolay.

Tablet arenasındaki yerli markalarımızdan Exper’in yeni tableti EasyPad P10MAN, tasarımı ve özellikleriyle adından sıkça bahsettirmeyi başarıyor. Uygun fiyatına rağmen kullanıcılara 3G desteğini sunmayı başaran tablette ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere fazlasıyla yer veriliyor ve hiçbir önemli ayrıntı atlanmıyor. NVIDIA’nın çift çekirdekli Tegra 2 platformuna sahip olan tablette 9,7 inç büyüklüğünde ve 1024 x 768 piksel çözünürlükte bir ekran bulunuyor. Ekran bir hayli kaliteli ve kapasitif dokunma teknolojisini destekliyor. Exper EasyPad P10MAN’ın yetenekleri elbette bu kadarla sınırlı değil.

Exper EasyPad P10MAN’de 32 GB kapasitede dâhili hafıza bulunuyor. Ürünün üzerinde herhangi bir USB girişi yok ve dolayısıyla harici depolama aygıtlarının doğrudan bağlanabilmesi mümkün değil. Benzer şekilde SD veya Micro SD bellek kartı yuvasına da gerek görülmemiş. 32 GB elbette kabul edilebilir bir değer ancak yine de kullanıcıların bellek kartı takabilmesine şans verilmeliydi diye düşünmekteyiz. 660 gramlık ağırlığa sahip olan üründe ön kamera 2 MP çözünürlükte. Arka kamera da 5 MP değerini destekliyor ve flaş sayesinde daha kaliteli fotoğraflara imza atabiliyor.

Google’ın Android 3.2 işletim sisteminden güç alan tablette tasarım sıradan ürünlere benzemiyor. Arka yüzey piyano siyahı ve tam ortada Exper’in kendine has “x” harfi var. Kulaklık çıkışı tableti yatay olarak tuttuğunuzda sağda kalıyor. Üst taraftaysa sadece ses seviyesi ayar tuşları var. Exper EasyPad P10MAN’de Bluetooth ve 802.11n kablosuz ağ teknolojileri de eksik edilmemiş. Ürün özellikle 3G destekli bir tabletin uygun fiyatla kullanıcılara ulaşabileceğinin en iyi göstergelerinden biri. Tasarım, donanım ve yazılımın mükemmel bir uyumu söz konusu.

www.exper.com.tr

 

Yorum yazın