FRITZ!Powerline 520E Set

FRITZ!Powerline 520E Set

FRITZ!Powerline-520E-Setİnternet ve ağ bağlantısını arka odalara hızlı bir şekilde iletmenin en iyi yolu.

Çeşitli nedenlerden ötürü kablosuz ağ kullanmak istemiyorsanız veya kablosuz ağın evinizin veya ofisinizin arka odalarına rahat bir şekilde ulaşabileceğinden emin değilseniz tek şansınız Ethernet kablosuyla iletişim kurmak değil. Prize takılan ve elektrik hatları üzerinden ağ bağlantısı sağlayan ürünler son dönemlerde oldukça revaçta. Ürettiği ağ ürünleriyle dünya çapında beğeni kazanan FRITZ!’in ürünleriyle daha hızlı ve ortalıkta kablo kalabalığı oluşturmayan bir çözüm oluşturabilirsiniz. FRITZ!Powerline 520E Set, kutudan ikili olarak çıkıyor ve hiçbir ayar yapmadan kullanıma tamamen hazır.

100-240 V arası gerilimde çalışabilen FRITZ!Powerline 520E Set içinde bulunan adaptörlerin özelliği aynı zamanda üzerinde bir priz bulundurmaları. Böylece bağlantı yapıldığı sırada mevcut prizlerinizden biri boşa gitmemiş oluyor. Arzu ederseniz FRITZ!in ek priz bağlantısı sunmayan Powerline 500E Set modelinin olduğunu da belirtelim. Adaptörler üzerinde üç adet LED gösterge var. Göstergelerden en üstteki güç ve ürün prize takıldığı gibi yanmaya başlıyor. Powerline olarak adlandırılan gösterge, ürünün elektrik hattını kullanmaya hazır olduğunu ve son olarak LAN ise ağ iletişimini ifade ediyor. Mesafe çok fazlaysa Powerline LED’leri karşılıklı olarak yanmıyor ama birçok ev ve küçük çaptaki iş yerinin kullanımı için sıkıntı bulunmuyor.

FRITZ!Powerline 520E Set, aynı zamanda yüksek çözünürlükteki videoları ağ tabanlı depolama cihazınızdan televizyonunuza veya bilgisayarınıza da gerçek zamanlı aktarmayı sağlayan bir çözüm olarak düşünülebilir. 500 Mbit’e kadar elde edilen hız günümüzdeki standart kablolu ve kablosuz ağların üzerinde, ancak elbette yüksek hızlar için uygun Gigabit bağlantılı cihazları kullanmanız gerekiyor.

www.fritzbox.eu

 

Yorum yazın