GaRaJ

GaRaJ

garajMüzisyene ulaşmanın en net yolu buradan geçiyor.

Garaj.org; müzik haberleri, söyleşiler, şarkı sözleri, akorlar, stüdyolar, eğitim kurumları, mekânlar, enstrüman alım satımı, ders ilanları, müzisyen ve grup arama gibi kategorilerle hem müzik dinleyicisinin hem de müzik icra edenlerin sevdiği önemli sitelerden biri. Stüdyolar, eğitim kurumları, akorlar, ders ve enstrüman ilanları gibi kategorileri sayesinde sitenin temel okuyucu kitlesini müzikle aktif olarak ilgilenenler oluşturuyor.

GaRaJ, hem profesyonellerin hem de yeni başlayanların ihtiyaçlarına yönelik içerikler sunuyor. Sitede kayıt yapmak isteyenlere stüdyo seçenekleri, birlikte çalmak için grup veya müzisyen arayanlara ilan verme, ders almak isteyenlere aradıkları hocayı bulma fırsatı ve enstrüman almak veya satmak isteyenlere ilan açma seçenekleri sunuluyor.

GaRaJ’da gitar, amfi, pedal, mikrofon, yedek parça gibi ürünlere ait birçok ikinci el ilan bulmak mümkün ve internette yer alan çoğu ikinci el enstrüman ilanının GaRaJ’da yer aldığını belirtelim. GaRaJ’ın avantajlarından biri de alım satımda sitenin herhangi bir ücret talep etmemesi ve sitenin bir aracı olmaktan öteye gitmemesi.

www.garaj.org

Yorum yazın