Genius MousePen M508WX

Genius MousePen M508WX

Genius-MousePen-M508WXHayal gücünüzü bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarın.

Mac ortamında da kullanılmaya uygun olan Genius MousePen M508WX, uygun fiyatlı bir çizim tableti edinmek isteyenler için oldukça iddialı bir ürün. Nano boyutlarda bir alıcıya sahip olan ve bilgisayarla 2,4 GHz frekansındaki radyo dalgaları üzerinden kablosuz olarak haberleşebilen tablet, aynı zamanda kutusundan kendisine özel faresiyle beraber geliyor ve bilgisayarınız için fare görevini de üstlenebiliyor. 5 x 8 inç büyüklüğünde bir çizim alanı sunan, ayrıca bilgisayarınızın çantasında kolaylıkla taşıyabileceğiniz Genius MousePen M508WX hayal gücünüzü dijital ortama taşımak için gerekli olan her şeyi fazlasıyla sunuyor.

Genius MousePen M508WX, kutusundan faresi, kalemi, iki yedek uç ve yazılım CD’siyle birlikte geliyor. Sunulan yazılımlar arasında tabletinizden daha fazla verim elde edebilmenizi sağlayan PenDrawer, PenSign ve Pen ToolBar bulunuyor ancak elbette profesyonel düzeyde olan kullanıcılar daha çok endüstrinin kabul etmiş olduğu uygulamalara yöneleceklerdir. Eğer tabletin üzerinde sunulan kısayol tuşlarına hızlı bir şekilde erişmek istiyorsanız tavsiyemiz uygulamaları kurmanız yönünde. Silme, geri alma ve küçültme-büyütme tuşları donanımsal olarak sunulmuşken baskıya duyarlı olanlar Menu, Internet, Mail, New, Open, Close, Copy, Paste, Cut, Save, Word, Excel ve Ppt olarak sıralanıyor.

5 x 8 inçlik çalışma alanıyla bekleneni karşılayan tablet 2048 kademeli baskı hassasiyetine sahip ve böylece kalemle olan dokunuşları en gerçekçi şekilde bilgisayarınıza aktarıyor. 5120 LPI’lık hassasiyetle çok daha iyi sonuçlar alacağınıza emin olabilirsiniz. Tasarım açısından da oldukça başarılı olan Genius MousePen M508WX’a işiniz bittiğinde kalemi gizleyebileceğiniz bir yuva da eklenmiş. Benzer şekilde nano boyutlardaki alıcı için de alt tarafta özel bir yuva söz konusu. Genius MousePen M508WX başarılı bir ürün ve çok yüksek olmayan fiyatıyla meraklı kullanıcıların memnun kalmasına garanti veriyor.

www.geniusnet.com

 

Yorum yazın