Genius SW-U2.1 200

Genius SW-U2.1 200

Genius-SW-U2Taşınabilir bilgisayarınızda yüksek ses performansı için daha fazlasını aramayın.

İsterse en lüks ve en pahalı model olsun, taşınabilir bilgisayarlarda bulunan ses sistemlerinin kullanıcıları tatmin etmekte zorlandıkları ortada. Multimedyaya önem vererek donanım yatırımı yapan kullanıcılar sadece performansta ve görüntü kalitesinde değil, seste de ödediği tutarın karşılığını almak istiyor; ancak taşınabilir bir üründen bahsettiğimiz için ses sistemlerinin yapabilecekleri de kısıtlı kalıyor. Genius’un geliştirmiş olduğu SW-U2.1 200 ses sisteminin özelliği, uygun fiyatı sayesinde herkese ulaşmak istemesi ve özellikle taşınabilir bilgisayar kullanıcılarının ses kalitesi derdine derman olmak.

2.1 standardında ses üreten Genius SW-U2.1 200’ün subwoofer’ında bir elektrik fişi bulunmuyor ve güç ihtiyacı bilgisayarınızın USB arabiriminden karşılanıyor. Ürünün içinde ek bir ses kartı bulunmadığından dolayı ses bağlantısını da ayrıca 3,5 mm’lik bir jack’la yapmanız gerekiyor. USB bağlantısı sayesinde evinizde fazladan bir priz işgal etmeniz gerekmiyor ve dahası ürünü taşınabilir bilgisayarınızın yanında olduğu sürece -o an elektrik olmasa bile- kullanabilmeniz mümkün. Tüm güç ihtiyacı bilgisayarınızdaki tek bir USB arabirimi üzerinden karşılanıyor. Arzu eden kullanıcılar USB çıkışlı bir adaptörlerle ürünü doğrudan priz üzerinden de kullanabilir.

Toplam 6 W RMS güç üreten sistemde tüm birimler 2 W RMS ses gücüne sahip. 116 x 195 x 227 mm ölçülere sahip olan ahşap subwoofer’da 3 inç büyüklüğünde ve oldukça tatminkâr bir sürücü var. Bronz renkteki uydu sürücüleriyse 2,5 inç büyüklüğünde ve komşularınızı rahatsız edecek güçte ses üretmeyi başarıyorlar. Genius SW-U2.1 200, aynı zamanda ek adaptör yardımıyla odanızda akıllı telefonunuzla veya oyun konsolunuzla da kullanmaktan hoşlanacağınız bir ses sistemi.

www.geniusnet.com

 

Yorum yazın