GIGABYTE G1.Sniper M3

GIGABYTE G1.Sniper M3

GIGABYTE-G1Yüksek hızda sınır tanımayan kullanıcılar için Micro ATX boyutuna sıkıştırılmış performans.

Oyunlarda yüksek performans elde etmek, overclock yaparken daha yüksek basamaklara tırmanmak ve kararlı bir sisteme sahip olabilmek için sisteminizde iyi bir temel bulundurmanız şart. GIGABYTE G1-Killer anakart ailesinde G1.Sniper ailesinde konumlanmış olan M3 anakartta performans ve kararlılık adına tüm detayları önemseyen ve kendisine kolay taşınabilir kübik boyutlarda bir oyun sistemi kurmak isteyen kullanıcılar firmanın görüş açısına giriyor. Üzerinde bulundurduğu üç adet PCI Express x16 arabirimleriyle üst düzey bir sistem kurulmasına olanak sağlayan anakartta kullanıcılara ayrıcalık yaşatan birçok önemli detay sunuluyor.

GIGABYTE G1.Sniper M3’te kullanıcıların görüşü, hızı, işitme duyuları ve korunması hedefleniyor. Kutudan gelen poster durumu destekler nitelikte. Anakartta Intel’in LGA 1155 yapısındaki tüm işlemcileri kullanılabiliyor ve dört adet bellek yuvasında 32 GB’ye kadar bellek çalıştırılabiliyor. Görüşten kasıt AMD’nin CrossFireX ve NVIDIA’nın SLI’ı gibi çoklu grafik kartı içeren teknolojilerin desteklenmesi ve gerçekçi bir deneyim yaşatılması. Destekler şekilde anakart üzerinde yer verilen ses kartı da Creative yongalı ve firmanın Recon3D markalı kartlarının özelliklerini taşıyor.

Intel’in yeni nesil Z77 yonga setine sahip olan ve GIGABYTE firması için de Micro ATX boyutlu en önemli anakartlardan biri olan G1.Sniper M3’te dört görüntü çıkışı birden yerini almış durumda. Arka panelde optik çıkışın sunulması ve USB 3.0 arabiriminden iki adet bulunması kullanıcılar açısından avantaj. İsteğe bağlı olarak anakart üzerinden iki adet daha USB 3.0 çıkışı alınabiliyor ve kasanın ön paneline taşınabiliyor. GIGABYTE G1.Sniper M3 sınıfının en iyilerinden ve fazla bir alternatifi bulunmuyor.

www.gigabyte.com

 

Yorum yazın