GIGABYTE Z77X-UD3H WiFi

GIGABYTE Z77X-UD3H WiFi

GIGABYTE-Z77X-UD3H-WiFiYeni kuracağınız bilgisayarın temeli için daha fazlasını aramayın.

Intel’in 22 nm teknolojisiyle üretilen yeni nesil Ivy Bridge işlemcileri için geliştirilmiş olan GIGABYTE Z77X-UD3H WiFi, oldukça sağlam bir temel. Anakart üzerinde bulunan görüntü çıkışları sayesinde işlemcinin entegre grafik özelliğini kullanabilir veya PCI Express x16 arabirimlerine sonradan bir grafik kartı ekleyebilirsiniz. PCI Express 3.0 standardına da destek sunulduğu için, güncel tüm grafik kartlarından üst seviye performans elde edilmesi mümkün. Öte yandan birden fazla grafik kartının aynı anda kullanımını sağlayan AMD CrossFireX ve NVIDIA SLI gibi teknolojilere de destek sunuluyor.

Anakartın sıra dışı özelliklerinden biri, üzerinde bir mSATA bağlantısı bulundurması. Yuvaya eklenecek hızlı bir SSD sayesinde Intel’in Smart Response teknolojisini kullanabilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde SSD, sabit diskin önbelleği gibi kullanılıyor ve tüm uygulamalardan elde edilen performans yükseliyor. Anakartın en çok beğendiğimiz özelliklerinden biri, kutusundan GIGABYTE GC-WB150 ağ kartının gelmesi. 802.11n kablosuz ağ ve Bluetooth 4.0 özellikleri sunan kart, PCI Express x1 arabirimi üzerinden sisteme bağlanıyor ve antenleriyle geliyor. Kullanıcılara D-Sub, DVI, HDMI ve DisplayPort görüntü çıkışlarının tümünü birden sunan GIGABYTE Z77X-UD3H, daha fazlasını kesinlikle aratmıyor. Overclock ve kararlılığa dair birçok özelliği bünyesinde bulunduran anakartta çift katman bakırla desteklenen; ayrıca yüksek ısıya, neme, statik elektriğe ve güç odaklı sorunlara karşı korumaları kapsayan Ultra Durable 4 teknolojisi fark yaratan noktalar arasında.

GIGABYTE Z77X-UD3H, Intel’in yeni nesil işlemcileri için ideal bir anakart. Sahip olduğu özelliklerle daha üst seviye modelleri kesinlikle aratmıyor ve rakiplerine karşı üstünlük sağlamayı başarıyor.

www.gigabyte.com

 

Yorum yazın