GoldMaster Wolf

GoldMaster Wolf

GoldMaster-WolfSevdiğiniz oyunları yanınızda taşıyın, hatta televizyona aktararak oynayın.

GoldMaster’ın taşınabilir oyun konsolu Wolf, birçok kullanıcının severek oynayacağı oyunları bünyesinde barındırıyor ve uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Oyun deneyimi dışında video oynatabilme, müzik çalabilme, ses kaydı yapabilme, fotoğraf çekebilme ve e-kitap görüntüleyebilme gibi özellikleri de bünyesinde barındıran ürüne, 900 mAh kapasitede batarya hayat veriyor. 2,8 inç büyüklüğündeki ekranında yeterli bir izleme alanı sunan GoldMaster Wolf’u isterseniz televizyonunuza bağlama şansınız da var. Sunulan dâhili hafıza 4 GB kapasitede ve Micro SD kartlarla 32 GB kadar artış yapabilmek mümkün.

USB arabirimi veya kutusundan gelen güç adaptörüyle şarj olabilen üründe NES, GB, GBC, SFC, MD ve GBA uyarlayıcılar bulunuyor. Oyunları oynayabilmeniz için yapmanız gereken tek şey dâhili hafızaya veya sonradan takacağınız hafıza kartına sürükleyerek bırakmak. Yüklü gelenler arasında Metal Slug, Contra Spirits, Street Fighter, King Fighters, Gekido Advance, Castlevania, Krazy Racers, Pinobee, Ninja Turtles, Rockman Zero ve daha birçok bilinen oyun var. Tamamen Türkçe menüye sahip olan ürünün hoparlörleri başarılı sayılabilir ve çekilen fotoğraflar 1280 x 960 piksel çözünürlükte kaydediliyor. Öte yandan bilgisayar bağlantısı sırasında web kamerası görevi de görebiliyor.

Tuşları oyun konsollarından aşina olunan şekilde konumlandırılan GoldMaster Wolf’taki hiç şüphesiz en önemli özelliklerden biri televizyon çıkışının desteklenmesi. Böylece en çok sevilen oyunları daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Dahası, desteklenen video ve ses dosyası türleri bir hayli fazla olduğu için herhangi bir uyum sorunuyla karşı karşıya gelme şansınız da oldukça az. GoldMaster Wolf’un hemen hemen herkesin edinebileceği bir fiyata sahip olması da önemli yönler arasında. 

www.goldmaster.com.tr

 

Yorum yazın