Hercules DJ Control AIR

Hercules DJ Control AIR

Hercules-DJ-Control-AIRİçinizdeki ünlü DJ’i ortaya çıkarmak için ihtiyaç duyacağınız her şey.

Hercules’in geliştirmiş olduğu USB bağlantılı DJ konsolu DJ Control AIR ile müzik dinlerken yaşadığınız tüm duyguları, yapmış olduğunuz parçalara anbean aktarabilmeniz mümkün. Çift deck’li kontrol özelliği bulunan ürünün en önemli ayrıntılarından biri havadan temassız olarak kontrole imkân vermesi. Basınca duyarlı olan jog tekerlekleriyle size gerçek bir DJ deneyimi yaşatan Hercules DJ Control AIR ile yapacaklarınız sadece hayal gücünüzle sınırlı.

Hercules DJ Control AIR’in Microsoft Windows XP, Vista ve 7 uyumluluğu var. Aynı zamanda Apple kullanıcıları da OS X 10.5, 10.6 ve 10.7 sürüm işletim sistemleriyle beraber ürünü sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor. Çift deck sayesinde iki farklı müzik kaynağından alınan parçada ileri-geri hareket etmeyi sağlayan Hercules DJ Control AIR’da, jog wheel kullanımı da mümkün. Özellik sayesinde çalan bir ses dosyasının içinde gezinilebiliyor veya hızlı hareket ettirmek koşuluyla scratch (pikap üzerindeki plağın elle döndürülmesi sırasında oluşan ses) performansı oldukça tatmin edici bir düzeye yükseliyor. Elin ağırlığına karşı duyarlı olan jog tekerleklerinin üzerine baskı yapıldığında çalma durabiliyor ve el kalktığında başlayabiliyor.

Üretiminde metal tercih edilen Hercules DJ Control AIR oldukça havalı bir görüntüye sahip. Sağa ve sola yerleştirilen dörder tane tuş sayesinde efektleri, sample’ları ve loop’ları kontrol edebilirsiniz. Baskıya duyarlı tuşlar sayesinde kullanılacak olan sesin seviyesi de önceden ayarlanmış oluyor. Düşük ışıklı mekânlarda kullanım düşünüldüğünden tüm kontroller için özel aydınlatma efektlerine yer veriliyor.  Hercules DJ Control AIR’in özelliklerini saymakla bitirebilmek oldukça zor ve zamanla alışacağınız bir ürün olduğu kesin.

www.hercules.com

 

Yorum yazın