Hercules HDP DJ-Adv G501

Hercules HDP DJ-Adv G501

Hercules-HDP-DJ-Adv-G501Dinlediklerinizi gerçek anlamda hissetmek için daha fazlasını aramayın.

Yaz aylarını kaliteli bir kulaklıkla geçirmek istiyorsanız Hercules HDP DJ-Adv G501 aradığınız ürün olabilir. Hercules HDP DJ-Adv G501’in avantajlı olduğu noktalar arasında ilk sırada rahatlık geliyor. Kulak kepçesini tam anlamıyla kapayan ve fazla şiddetli olmayan bir baskı gerçekleştiren kulaklığın taç kısmında da yumuşak malzemenin kullanılmasına devam ediliyor. Kulaklık pasif bir şekilde gürültü yalıtımı yapıyor ancak çoğu aktif kulaklıktan daha başarılı ve daha da önemlisi hiçbir rahatsızlık hissi vermeden bunu başarıyor. Öte yandan, 2 metre uzunluğundaki kablonun sökülebilmesi ve sürücülerin 90 derece kadar katlanarak taç kısmının içine girmesi, taşınabilirliği artıran yönler arasında.

3,5 mm’lik bir bağlantı kablosuna sahip olan ve kutusundan 6,3 mm’lik bir dönüştürücü ile beraber gelen Hercules HDP DJ-Adv G501’in taşıma çantasının olmaması bize göre eksi bir yön. Teknik özelliklere bakacak olursak 50 mm çapındaki sürücülerin standartların üzerinde olduğunu söylemeliyiz. Desteklenen frekans aralığı 10 Hz ve 25 kHz arasında. 10 Hz değeri özellikle duyulamayan ancak hissedilebilen bas seslerin algılanması için son derece önemli. 1 mW güçte 102 dB hassasiyet sunabilen Hercules HDP DJ-Adv G501’de 2,5 mm uçlu stereo bağlantı kablosunun sol veya sağ tarafa takılabilmesi mümkün.

Hercules HDP DJ-Adv G501 başarılı bir kulaklık. “Kulaklık” denildiğinde akla gelen fiyat aralığından biraz daha yüksek bir değere sahip olduğu kesin ama fiyatının karşılığını vermekte zorlanmıyor. Gün içinde dışarıda da rahatlıkla kullanabileceğiniz ve tasarım olarak da oldukça başarılı bir ürün. Tercih edeceklerin memnun kalmaması için hiçbir neden yok. Dinleme sırasında kulaklığın dışarıya ses vermemesi de birçok kullanıcı açısından önem taşıyor.

 www.hercules.com

 

Yorum yazın