Inca IM-205NX

Inca IM-205NX

Inca-IM-205NXBütçenizi zorlamadan, sorunsuz bir kablosuz ağa terfi edin. 

EVİNİZDE veya ofisinizde kullandığınız kablolu modemi değiştirerek internet bağlantınızı kablosuz şekilde paylaştırmayı düşünüyorsanız karşınıza çıkabilecek en ekonomik çözümlerden biri Inca’nın IM-205NX modeli. Yenilenen tasarımı sayesinde oldukça şık bir görünüme kavuşan Inca IM-205NX’te mevcut masaüstü bilgisayarların kablolu şekilde ağ ortamına dâhil olabilmesi için dört adet 10/100 Mbps’lik Ethernet arabirimi bulunuyor. Arabirimlerde desteklenen Auto MDI/MDIX özelliği sayesinde takılan ağ kablosunun düz veya çapraz bağlanmış olması fark etmeksizin gerekli iletişim sağlanabiliyor. Eğer Inca IM-205NX’e kabloyla bağlanacak bilgisayar sayısı daha fazlaysa ek bir switch kullanarak dağıtım yapabilmeniz ve tüm ayarları ürünün tamamen Türkçe hâle getirilmiş arabiriminden belirleyebilmeniz mümkün.

Kutusundan ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kablolarla birlikte gelen Inca IM-205NX’i kurup kullanmak için herhangi bir deneyim sahibi olmanız gerekmiyor. Sunulan kitapçık, ürün ve ayarlar hakkında olması gerekenden daha fazla bilgiye sahip ve aklınızdaki tüm soruların cevabını mutlaka size veriyor. Kablosuz ağ desteğiyse günümüzün standardına uygun şekilde 802.11n. Teorik olarak 150 Mbps hız destekleniyor ve pratikte elde edilen sonuçlar da bir hayli iç açıcı. Yayın 2,4 GHz bandı üzerinden gerçekleştiriliyor ve üründe birçok rakibinden farklı olarak 5 dBi gücünde bir antene yer veriliyor. Anten sayesinde sinyaller daha güçlü bir hâle geliyor ve standart bir evin veya küçük çaptaki işletmenin her köşesine kolaylıkla uzanabiliyor.

Inca IM-205NX, ADSL türünde bağlantılara destek veriyor. Standart gereğince en fazla 24 Mbps indirme ve 1 Mbps hızında yükleme destekleniyor. Gerekli yazılım güncellemeleri internetten indirilerek kolay bir şekilde yapılabiliyor. Kapalı alanda 100 metrede ve açık alanda 300 metrede etkili olan Inca IM-205NX birçok kullanıcı için yeterli gelecek ve bütçe zorlamayan bir seçenek olarak göze çarpıyor.

www.incatech.net

 

Yorum yazın