Inca IMP-56HD

Inca IMP-56HD

Inca-IMP-56HDBitTorrent erişimi, sabit disk çekmecesi ve yüksek kalitede kayıt özellikleriyle tam bir akıl küpü.

Medya oynatıcıların yavaş yavaş gündem kaybettiği şu günlerde Inca IMP-56HD, zengin özellikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Oldukça şık bir şekilde tasarlanmış olan ürünü sadece bir medya oynatıcı olarak değerlendirmemek gerekli. Her salonda bulunması gereken cihazlar arasında yer alan Inca IMP-56HD ile televizyon izlerken veya hiç evde yokken yayınları DVD kalitesinde kaydetme şansınız bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey, uydu alıcınızla televizyonunuz arasına Inca IMP-56HD’yi bağlamak. İhtiyaç duyacağınız tüm kablolar kutu içeriğinden geliyor.

Inca IMP-56HD’nin ağ desteği de var. Kablolu veya kutudan gelen kablosuz ağ adaptörünü kullanarak ağ üzerindeki diğer bilgisayarlarla içerik paylaşabilir veya internete girebilirsiniz. İnternet bağlantısıyla gelen en önemli avantaj, hiç şüphesiz BitTorrent desteği. Böylece internetten yapacağınız indirme işlemleri için bilgisayarı açık bırakma dönemi sona eriyor ve daha az enerji tüketilerek faturalar azaltılıyor, çevre korunuyor. Ürünün yaygın olan ses ve görüntü dosyalarına desteği var. Benzer şekilde kullanılan tüm alt yazılar da sorunsuz olarak görüntülenebiliyor. Depolama ortamı olarak çekmeceye 2 TB’lik bir disk yükleyebilir veya USB arabirimi üzerinden taşınabilir depolama aygıtlarını bağlayabilirsiniz.

Inca IMP-56HD’nin malzeme kalitesi bir hayli yüksek. Siyah renkte ve fırçalanmış alüminyum malzeme tercih edilen gövde, disk sağlığını düşünüyor. Çok sıcak olabilecek ortamlar için küçük bir fan da ihmal edilmemiş. Üründe günümüzün multimedya içerikleri için gerekli olan tüm destekler fazlasıyla var. Özellikle BitTorrent ve kayıt özelliğinin multimedya düşkünü kullanıcılar tarafından sevileceğine eminiz. Tam boy uzaktan kumanda da artı yönler arasında.

www.pasifikbilgisayar.com

 

Yorum yazın