Inca INC-354BX

Inca INC-354BX

Inca-INC-354BXTaşınabilir bilgisayarınızı sağlığı için, kavurucu yaz sıcaklarından koruyun.

Inca INC-354BX, tüm taşınabilir bilgisayarlar tarafından kullanılabilecek bir soğutucu. Fiyatına göre oldukça performanslı olarak nitelendirebileceğimiz ürünün tasarımında alüminyum malzeme tercih edilmiş ve böylece ısı iletkenliği plastikten üretilmiş olan ürünlere göre oldukça yükseliyor. Fanları çalıştırılmasa bile bir soğutucu görevi gören Inca INC-354BX’te soğutmayla görevli iki de fan bulunuyor. Fanlar güç ihtiyacını bilgisayarınızın USB 2.0 arabirimi üzerinden karşılıyor ve oldukça sessizler.

Malzeme kalitesi olarak beklentileri karşılayan Inca 354BX’te alüminyum kendi doğal renginde sunuluyor. Sağda ve solda birer adet olan fanların çevresinde İnka uygarlığını simgeleyen işaretler ve firmanın logosu var. Izgaralı olarak yerleştirilen fanlar bilgisayarınızın altına 54 CFM debiyle taze hava gönderebiliyor. Her iki fan da 67 mm büyüklüğünde ve soğutucu üzerinde 7 inç ile 17 inç arasındaki tüm bilgisayarların rahat bir şekilde kullanılabildiği belirtiliyor. Belirtilen dönüş hızı ise 1400 rpm. Gürültü seviyesinin hiçbir koşulda 11 dB seviyesini aşmaması dikkat edilmesi gereken bir yön. Arka tarafa doğru hafifçe meyilli olan malzeme yapısı çalışma ergonomisine katkı sağlıyor. Ayrıca ön kısımda bilgisayarınızın kaymaması için bir çıkıntıya yer veriliyor. Masa üzerine temas eden bölgelerde ise bir ayak olmadığından dikkatli olmalısınız.

Inca INC-354BX başarılı bir ürün. Malzeme kalitesi yüksek ve sessizlik olarak da beklentilere cevap verebiliyor. Fanları durdurup başlatmak için güç anahtarı var ve daha da önemlisi güç için işgal edilen USB 2.0 arabirimi dört adede kadar çoklanıyor. 325 x 260 x 30 mm boyutlarda olan ürünü taşınabilir bilgisayarınızın çantasına da kolaylıkla sığdırabilmeniz mümkün.

www.pasifikbilgisayar.com

 

Yorum yazın