iyi.net

iyi.net

iyinetİnternet sayesinde, satın almayı planladığınız ürünlerle ilgili bilgi almak için mağaza dolaşmaya gerek kalmıyor; ama internetteki kaynak sayısı da o kadar fazla ki bazen nereye bakacağımızı, nereden bilgi alacağımızı bilemiyoruz. İşte iyi.net, sizin için en doğru ürünün hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak bir bilgi bankası.

En güvenilir bilgiyi genellikle o ürün hakkında deneyim sahibi olanlardan alırsınız. iyi.net size güvenilir bir deneyim fırsatı sunuyor. Aradığınız ürüne kategorilerden veya arama yaparak ulaşabilir, ürün özelliklerini inceleyebilir, uzman veya kullanıcı yorumlarını okuyabilir, karşılaştırmalar yapabilir, alternatifleri görebilir, ürün deneyimlerinizi ve beklentilerinizi paylaşarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz.

Sitede bilgisayarlardan mobil ürünlere, beyaz eşyadan fotoğraf makinelerine kadar birçok kategori mevcut. Nispeten yeni bir site olduğu için bazı ürünlerle ilgili yeterince yorum bulunmuyor veya puanları hesaplanmamış oluyor ama zamanla bunların üstesinden gelineceği şüphesiz. Yakında siteye tüm ürünler için “en ucuz fiyat” bilgisi de eklenecek.

www.iyi.net

Yorum yazın