Kavun tadında müzik ziyafeti

Kavun tadında müzik ziyafeti

Mynet; kullanıcılarının yüzbinlerce şarkıyı ücretsiz ve sınırsız dinleyebileceği ve arkadaşlarıyla paylaşabileceği sosyal müzik sitesi Kavun’u yayına aldı. Kavun, müzik sevenlerin internetteki yeni buluşma adresi olmaya aday.

Popüler sanatçıların en yeni albümlerinin yanı sıra Müyap’ın 100.000’i aşan ve her geçen gün hızla büyüyen müzik arşivinin ücretsiz dinlenebildiği sitede klasik olmuş nostaljik albümler de bulunuyor. Popüler sanatçılarla yapılan işbirliktelikleriyle kullanıcılara yeni şarkıları, daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış özel miksleri, fotoğrafları, videoları herkesten önce ve sadece kavun’da keşfetme ayrıcalığı da sunuluyor.

Ücretsiz olarak kolayca üye olunabilen sitede kullanıcılar tek tıklamayla sevdikleri sanatçıların en popüler albümlerine ulaşıp dinlemeye başlayabiliyorlar. Müzik listesini oluşturan kullanıcılar, sadece kendi tercih ettikleri şarkıları tüm gün dinleyebiliyorlar.

Kullanıcıların benzer müzik zevklerine sahip yeni arkadaşlarla tanışabileceği, sevdikleri müzikleri paylaşabilecekleri sosyal bir platform olan kavun’da müzik severler henüz haberdar olmadıkları yeni sanatçıların eserlerini de keşfedebilecek.

www.kavun.com

1 yorum

  1. ali

    süper bir site herkese tavsiye ederim

Yorum yazın