LG Prada 3.0

LG Prada 3.0

LG-Prada-3Teknoloji ve modanın geldiği son noktayı çok iyi bir şekilde kesiştirmeyi başarıyor.

Günümüzün Google Android işletim sistemli telefonlarından biri de LG Prada 3.0. Prada imzası tahmin edilebileceği gibi telefonun tasarımında ön plana çıkıyor. Teknik özellikler açısından oldukça zengin ve güçlü olan telefon modayı yakından takip edenlere ve her seçimiyle sıra dışı olmaktan hoşlananlara hitap ediyor. Güçlü ortaklığa bağlı olarak telefonun fiyatı ortalamanın biraz üzerinde olsa da bekleyenlerin sahip olabilmesi için çok fazla zaman geçmesi gerekmiyor. İnce detaylardan hoşlanıyorsanız ve gerçekten iyi bir akıllı telefon kullanmak istiyorsanız göz atmanız faydanıza.

LG Prada 3.0’da Google’ın Android 2.3 işletim sistemi görev yapıyor. 4.0 güncellemesinin yapılacağı bilinmekte ancak henüz net bir tarih yok. 127 x 69 x 8,5 mm ölçülere sahip olan telefonun ağırlığı 138 gram ve 4,3 inç büyüklüğündeki ekran yeterli seviyede. IPS teknolojisi ve 480 x 800 piksel çözünürlükle gerçekten göz kamaştırıcı görüntüler elde ediliyor. LG’nin özel olarak geliştirdiği siyah beyaz arabirimin de telefona ayrı bir çekicilik kattığı kesin. Tasarımında Prada logolarını daha fazla ön planda tutan LG Prada 3.0, kıymetli bir eşyaya sahip olduğunuzu size her fırsatta hatırlatıyor. Flaşla desteklenmiş 8 MP kamera, 8 GB dâhili hafıza, Bluetooth 3.0 ve 1 GHz hızında çift çekirdek işlemci gibi özellikler günümüzün teknolojisini fazlasıyla yansıtıyor.

LG Prada 3.0’ın farkı tasarımda. Oldukça ince ve LG’nin sadeleştirilmiş arabirimiyle son derece karizmatik. Yer alan Prada izleri ve deri görünümlü arka kapak kesinlikle telefonunuza meraklı bakışların olmasını sağlayacak. Fiyat günümüzün akıllı telefonlarının biraz üzerinde kalsa da modayı yakından takip edenler ve Prada fanatikleri tarafından sevileceği kesin.

www.lgmobile.com

 

Yorum yazın