Logitech UE Air Speaker

Logitech UE Air Speaker

Logitech-UE-Air-SpeakerSevdiğiniz şarkıları Apple cihazınızdan ses sisteminize kanatlandırarak gönderme zamanı.

Geçtiğimiz zaman diliminde ses teknolojileri konusunda ünlü bir firma olan Ultimate Ears’ı bünyesine katan Logitech, ürün gamını genişletmeye devam ediyor ve ailedeki Air Speaker da en dikkat çekici modellerin arasında. Tüm Apple cihazlarıyla, daha doğrusu iOS’ten güç alan tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışan Logitech UE Air Speaker’a ses aktarımı kablosuz ağ üzerinden AirPlay protokolüyle sağlanıyor. Apple iPad, iPhone veya iPod’unuzda bulunan tüm müzikleri kablosuz olarak yüksek kalitede Logitech UE Air Speaker’a gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Air Speaker uygulamasını cihazınıza kurmak. Kurulum sonrasında Apple cihazınız bir kumandaya dönüşüyor ve sinyal seviyesinden bas-tiz ayarına kadar birçok değişikliği uzaktan yapmanıza imkân sağlıyor.

Görünüm açısından oldukça estetik olan Logitech UE Air Speaker’da tuşlar tıraşlanmış metal görünümünde ve pahalı Hi-Fi ses sistemlerini andırıyor. Oturma odanızın şıklığını tamamlayacak şekilde tasarlanmış olan ürünün ön tarafında Apple cihazları için bir beşiğin sunulduğu da dikkatlerden kaçmıyor. Böylece AirPlay protokolü ile müzikleri kanatlandırarak göndermeseniz bile cihazınızı doğrudan oturtarak da dinleme şansınız var. Üstelik beşik bağlantısı sırasında aynı zamanda şarj işlemi de gerçekleşiyor.

Logitech UE Air Speaker’ın arkasına baktığımızda 3,5 mm’lik bir line-in girişinin olduğunu da görüyoruz. Böylece başka müzik kaynaklarından da aktarım yapabilme şansınız bulunuyor. Logitech UE Air Speaker oldukça başarılı bir ürün. Kullanıcılara güncel teknolojiyi en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor ve aynı zamanda şaşırtıcı bir ses performansına sahip. Şayet bir Apple kullanıcısıysanız ve müziklerinizi eğlenceli bir şekilde dinlemek istiyorsanız, en iyi seçeneklerden biri.

www.logitech.com.tr

 

Yorum yazın