Logitech Wireless Headset h600

Logitech Wireless Headset h600

Logitech-Wireless-Headset-h600Bilgisayarda çalışırken kablo kalabalığıyla uğraşmak istemeyenler için.

Günümüzün trendi artık kablosuz ve tek bir şarjla uzun süre boyunca kullanılabilen ürünler. Logitech’in geliştirdiği Wireless Headset h600 de bahsettiğimiz sınıfa giriyor. Nano boyutlarda bir alıcıya sahip olan ve kullanılabilmesi için herhangi bir kurulum aşaması gerektirmeyen ürün, bilgisayarında çalışırken kablo derdiyle uğraşmak istemeyenlere hitap ediyor. Tek bir şarjla altı saat boyunca kullanılabilen ürün, üzerinde bulundurduğu küçük boyutlu ancak oldukça işlevsel mikrofonu sayesinde görüşmelerinizde de kolaylık sağlıyor.

Oldukça hafif olan Logitech Wireless Headset h600 kendi kablosuz protokolü üzerinden bilgisayarınızla haberleşiyor. Alıcı USB arabirimini desteklediği için başka bir kaynaktan kulaklığa ses aktarabilme şansınız yok. Görevini 10 metre içinde sorunsuz bir şekilde yerine getirebilen kulaklık, çevredeki diğer kablosuz cihazların parazitlerinden etkilenmiyor ve görevinin gerçekten hakkını veriyor. Malzeme plastik olması nedeniyle hafif ancak sağlamlık göz ardı edilmemiş. Öyle ki kazara kulaklığın üzerine otursanız bile kırılması mümkün değil. Kafaya temas eden bant oldukça esnek ve uğraşlara rağmen deforme olmayıp hemen olması gereken hâle geliyor. Kafa büyüklüğüne göre sürücülerin 14 farklı adımda ayarlanabilmesi mümkün. Kullanılmadığı zamanlarda katlanarak gizlenen mikrofon dışarıdan bakıldığında belli bile olmuyor. Mikrofon özellikle sesli görüşmeler için geliştirilmiş ve dış sesleri yalıtabilme özelliğine sahip.

Logitech Wireless Headset h600 USB arabirimi üzerinden şarj ediliyor. Kutu üzerinde belirtilen altı saatlik kesintisiz kullanım süresine her defasında ulaşılıyor. Sağ sürücünün üzerinde ses seviyesini artırıp azaltabilmenizi sağlayan ayar mevcut. Yine sağ sürücünün üzerinde güç tuşu ve mikrofonun sesini kesmeye yarayan ayrı bir tuş var. Logitech Wireless Headset h600’ün müzik performansı çok yüksek olmasa da kablosuz bir kulaklık isteyenlerin memnun kalacağı kesin.

www.logitech.com

 

Yorum yazın