MSI GT70

MSI GT70

MSI-GT70Performans adına aklınıza ne geliyorsa çok daha fazlasıyla karşılaşmaya hazır olun.

Oyun oynamayı seviyorsanız ve evinizdeki güçlü masaüstü bilgisayara bağlı kalmak istemiyorsanız belki de en iyi tercihlerden biri MSI GT70. 3,9 kg’lık ağırlığı ve 428 x 288 x 55 mm’lik boyutlarıyla “taşınabilirlik” sınırlarını zorlamayan bilgisayarda sadece donanımın değil, tasarımın da oyunculara yönelik sunulması büyük avantaj sağlıyor. Dört çekirdekli Core i7 3610QM işlemci, 16 GB sistem belleği, RAID 0 yapılandırmasına sahip 1,5 TB sabit disk ve her şeyden önemlisi 3 GB bellekli NVIDIA GeForce GT670M grafik kartı günümüzün en iyi seçenekleri arasında. 17,3 inçlik Full HD ekranın da sıra dışı bir deneyim yaşatacağı kesin ancak optik sürücüde Blu-ray desteği yok.

SteelSeries imzalı ve farklı renklerde bölgesel aydınlatmaya sahip olan klavye, oyuncuların seveceği türden. Öte yandan Dynaudio ses sistemi de çoğu zaman daha güçlü bir ses sistemi bağlamayı gerektirmiyor. MSI GT70’i aynı zamanda yüksek performanslı bir iş bilgisayarı olarak düşünebilmeniz de mümkün. Eğer masaüstü bilgisayar gücünde bir taşınabilir bilgisayara ihtiyaç duyuyorsanız ve Full HD ekran çözünürlüğünde çalışmanız gerekiyorsa daha fazlasını aramayacağınız kesin.

Bilgisayarda iki adet sabit disk yuvası bulunduğundan, gerekirse SSD terfisi gerçekleştirip RAID 0 diziliminde daha da yüksek performans elde edebilirsiniz. NVIDIA GeForce GTX 670M grafik kartının günümüz için en iyi seçeneklerden biri olduğunu söylemeliyiz ve 1920 x 1080 piksel çözünürlük destekleyen 17,3 inç ekrandaki performansı görülmeye değer. MSI GT70, arabirimler açısından oldukça zengin. Sağda iki adet USB 2.0 arabirimi var. Solda ise tam üç adet USB 3.0 arabirimi var. 7.1 analog ses çıkışına yer verilmesi de önemli bir detay. D-Sub ve HDMI görüntü çıkışları için tercih edilen yer ise bilgisayarın arkası.

www.msi.com.tr

 

Yorum yazın