NComputing L300

NComputing L300

NComputing-L300Tek bir bilgisayarı tam 100 farklı kişinin kullanımına açmanızı sağlıyor.

NComputing L300 ile tek bir bilgisayarı 100 farklı kullanıcının aynı anda farklı farklı işlemler yaparak kullanmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların sadece kendilerine özel bir NComputing L300 cihazına, monitöre, klavyeye, fareye ve gerekiyorsa ses sistemiyle mikrofona ihtiyacı var. Genelde daha az sayıda bilgisayar kullanımına gerek olduğundan performans sonuçları son derece iyi. Bağlı olan tüm bilgisayarlar ana bilgisayarın işlem potansiyelinden faydalanıyor. Ana bilgisayarınızı yükseltmenizle beraber NComputing L300 kullanan tüm bilgisayarlar da hızlanıyor. NComputing L300 sadece sabit kalıyor ve görevini yapıyor.

Sanallaştırmayla NComputing L300 kullanarak ana bilgisayara bağlanan kullanıcı sayısını 300 veya daha da üzerine çıkartabilmek mümkün. Ana bilgisayara olan bağlantı, switch üzerinden ağ kabloları yardımıyla gerçekleştiğinden aradaki iletişim maliyeti son derece düşük. Hem Microsoft Windows hem de Linux tabanlı tüm sistemlere destek veriliyor ve kullanıcıların dokunmatik ekran üzerinden yapacağı girişler de ana bilgisayar üzerinden algılanabiliyor. Bilgisayar kasası ihtiyacı tamamen ortadan kalkıyor ve yeni bir kullanıcı için biraz önce de bahsettiğimiz monitör, klavye, fare temel gereksinimleriyle yeni bilgisayar kullanıma hazır hâle geliyor.

Standart bir bilgisayara göre çok daha ekonomik bir çözüm olan NComputing L300 tamamen sessiz çalışıyor ve bakım gerektirmiyor. Monitörünüzün arkasına veya daha farklı bir yere, yer kaplamayacak şekilde yerleştirilebilen ürünün üzerinde sadece bağlanacak kullanıcıların gerek duyduğu arabirimler var. Ana bilgisayarla tüm iletişim Ethernet üzerinden sağlandığı için doğal olarak internet bağlantısı da parmaklarınızın ucuna geliyor.

www.ncomputing.com

 

Yorum yazın