netd

netd

netdİnternetteki eğlence kanalınız

Doğan TV Holding’in son girişimi netd ile dizi, film, program, belgesel, canlı yayın ve sadece netd’ye özel içeriklere istediğiniz zaman ve bulunduğunuz her yerden ulaşabileceksiniz.

netd, yerli ve yabancı güncel dizilerin yanı sıra tekrarları bile yüksek izlenme oranlarına ulaşan fenomen dizileri izleyebileceğiniz bir platform. Örnek mi? Yalan Dünya, Arka Sokaklar, Aşk-ı Memnu, Öyle Bir Zaman Geçer Ki ve daha pek çoğu… Ayrıca, Burada Laf Çok, 5N 1K, Şanslı Masa, Şebek gibi televizyon programları da onlarca bölümüyle netd’de yerini almış durumda. Kanal D, CNN TÜRK, tv2, Dream TV ve Dream Türk kanalları da netd üzerinden canlı izlenebiliyor.

Diziler dışında sürekli güncellenen yerli ve yabancı filmleri hiç bir zahmete katlanmadan ve ücret ödemeden TV rahatlığıyla netd’de izlemek mümkün. Üstelik güncel yapımların hepsi 720p HD kalitesinde izleyiciyle buluyor. Canlı yayınlar ve bazı arşiv içerikleriyse SD kalitesinde sunuluyor. Yayın kalitesi bağlantı hızınıza göre otomatik olarak belirleniyor ama isterseniz elle seçim yapmak da mümkün.

netd, kullanıcılarına favori ve takip listeleri oluşturma olanağı sağlıyor. Bu sayede yeni bölümleri takip etmeniz ve daha sonra izlemek istediğiniz bölümleri kaydetmeniz mümkün.

www.netd.com

Yorum yazın