Ofiste Kulaklık

Ofiste Kulaklık

ofistekulaklik.com, iş hayatında günden güne yaygınlaşan kulaklık kullanımının önemine ve gerekliliğine dikkat çekiyor. Sağlık, hız, konfor ve verimlilik gibi birçok faktör nedeniyle günümüzde sadece çağrı merkezlerinde değil birçok ofiste çalışanların kulaklık kullanmaya başladığı belirtilen sitede, Sennheiser markalı ofis kulaklıklarına ilişkin tüm bilgilere ulaşılabiliyor.

Bircom tarafından hayata geçirilen site, yaygın olarak eğlence amacıyla kullanılan kulaklıkların, neden ofislerde de kullanılması gerektiğini zengin bir içerikle ve örneklerle açıklıyor. Sitede ayrıca, Bircom’un distribütörlüğünü üstlendiği Sennheiser markalı kulaklıkların onlarca farklı modeline ilişkin ayrıntılı bilgi de yer alıyor.

Avrupa’ya göre daha yavaş ilerlese de ofislerde kulaklık kullanımının özellikle tümleşik iletişim platformlarının yaygınlaşması ile birlikte bir yükseliş trendine girdiğine dikkat çeken Bircom Sennheiser Telekom Ürünleri Ülke Müdürü Henri Çiprut, “Cep telefonları ve diğer mobil cihazlarla birlikte kullanılan tüketici elektroniği ürünlerini bir kenara bırakırsak, ülkemizde profesyonel hayatta kulaklık kullanımı deyince ilk akla gelen çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin kulaklık kullanması oluyor. Ancak gerek açık ofis ortamlarında telefon görüşmesi yapmanın zorluğu, gerekse kulaklık kullanımının işe olan katkısı gibi faktörlerin bu yaygın kanıyı değiştirmeye başladığını söyleyebiliriz” diye konuştu.

ofistekulaklik.com’un bu kapsamda hayata geçirildiğini belirten Çiprut, sitenin içeriği ile ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Site, iş hayatında konfor, verimlilik, sağlık ve hız gibi unsurları desteklemek amacıyla mutlaka kulaklık kullanılması gerektiği mesajını veriyor. Ayrıca, doğru kulaklığı seçme rehberi de farklı profillere sahip iş kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayacak Sennheiser ürününü bulmalarına yardımcı oluyor. Sennheiser kulaklık modelleri hakkında kullanıcıların ayrıntılı bilgi almalarını sağlayan ofistekulaklik.com’da güncel fiyat bilgisinin yanı sıra ürün broşürlerine ve videolarına da ulaşılabiliyor. Ürün, yedek parça ve aksesuar satın almak isteyenler için yetkili satış noktalarına ait iletişim bilgilerinin o an bulunulan konuma göre listelenmesi ise önemli bir kolaylık sağlıyor. Uyumluluk rehberi sayesinde de kullanıcılar, satın almayı planladıkları Sennheiser ürününün mevcut cihazları ile uyumlu olup olmadığını kolayca öğrenebiliyorlar.”

Yorum yazın