Oto Ajanda

Oto Ajanda

Oto-AjandaYayın yönetmenliğini Ekonomist Dergisi ve Akşam Gazetesi’nde uzun yıllar ekonomi ve otomotiv editörlüğü görevini yürüten, TurkishTime Dergisi köşe yazarlarından Halil Okşit’in yaptığı otoajanda.com; Türkiye ve dünyadan otomotivle ilgili en son haberleri okuyucularına ulaştırıyor.

1 Ocak 2012’de yayın hayatına başlayan Oto Ajanda’da markaların hazırladığı otomobil kampanyaları, yeni modeller, otomotiv piyasasındaki gelişmeler ve firmalarda yaşanan gelişmelerin perde arkalarıyla ilgili hazırlanmış haberler bulunuyor. Sektördeki haberlere birinci ağızdan ulaşma gücüyle farklılık yaratan Oto Ajanda, otomotiv haberlerine Türkçe ulaşmak isteyen okuyucular için önemli bir kaynak. Sitedeki haberler, yayın yönetmeni Halil Okşit’in otomotiv ve ekonomi haberciliğinde yıllar geçirmesinin etkisiyle doğrulatılarak sitede yayına alınıyor.

Özel haber ağırlıklı sitede çeviriler, test sürüşleri, genel müdürlerle söyleşiler, sektördeki atamalar, çalışanların sorunları gibi bölümler dikkat çekiyor.  Ayrıca Türkiye’ye gelecek yeni modellerin ilk bilgileri, ilk test sürüşleri, ilk fotoğrafları gibi detaylara da Oto Ajanda’dan ulaşabilirsiniz.

www.otoajanda.com

Yorum yazın