Otomobil Fiyat Listesi

Otomobil Fiyat Listesi

otomobilfiyatlistesiOtomobil Fiyat Listesi, Türkiye’de satışı bulunan 46 otomobil markasından 2000’e yakın versiyonun detaylı teknik ve donanım bilgilerini okuyucularına ulaştırıyor. Yayın hayatına yeni başlayan Otomobil Fiyat Listesi, güvenilir verileriyle 0 kilometre otomobil almak isteyenlerin yeni adresi olmayı hedefliyor.

Otomobil Fiyat Listesi’nde yer alan araçların teknik ve donanım bilgilerinin yanı sıra liste fiyatları, kampanyalı fiyatları ve anlaşmalı bayilerin sunduğu özel piyasa fiyatları da okuyuculara ulaştırılıyor. Ayrıca satışta olan araçların opsiyonel donanımları ve fiyatları da versiyon sayfalarında listeleniyor. Dolayısıyla yeni araç almak isteyen Otomobil Fiyat Listesi kullanıcıları bayi bayi gezmek yerine internet ortamında aradıkları otomobilin avantajlı fiyatlarına ulaşabiliyorlar.

Sitede verilen teknik ve donanım bilgilerinde %99 oranında doğruluk garantisi sunuluyor. Ayrıca sitede oldukça detaylı veriler bulunuyor. Öyle ki far tipi, derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon, döşeme tipi gibi yeni otomobil almak isteyen kullanıcıların başka sitelerde kolaylıkla bulamayacağı veriler Otomobil Fiyat Listesi’nde yer alıyor.

BEDAVA KARŞILAŞTIRMA

Siteye üyelik ücretsiz. Kullanıcılar üye olduktan sonra üç araca kadar karşılaştırma yapabiliyorlar. Üyeler seçtikleri araçların hem fiyat hem teknik veri hem de donanım bilgilerini karşılaştırabiliyorlar.

KAMPANYALARI KAÇIRMAYIN

Otomobil Fiyat Listesi’nde Kampanyalar, Güncel Haberler ve Yeni Modeller kategorileri altında son dakika haberleri okuyuculara ulaştırılıyor. Otomobil dünyasına dair en yeni gelişmelere ulaşmak için siteye göz atın.

HANGİSİNİ ALMALI?

Hangi aracı alacağınıza karar veremediyseniz Otomobil Fiyat Listesi aradığınız aracı bulmanızda size yardımcı oluyor. Sitede en ucuz, en az yakan, en çevreci ve en hızlı otomobiller başlıkları farklı beklentilere yönelik öneriler sunuluyor.

www.otomobilfiyatlistesi.com

Yorum yazın