Piranha noTraffic x type

Piranha noTraffic x type

Piranha-noTraffic-x-TypeAnlık trafik bilgisiyle rotanızı değiştirerek hedefe herkesten önce varın.

Ülkemizde navigasyon cihazlarına oldukça ağırlık veren firmalardan biri olan Piranha, noTraffic x type modeliyle bir ilki gerçekleştiriyor ve sürüş sırasında trafik bilgisini anlık olarak değiştirerek hayatınıza hız kazandırıyor. Belirlediğiniz rota üzerinde trafiğin ani olarak sıkışması durumunda farklı bir rota çizerek hedefe daha erken ulaşmanızı sağlayan üründe İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya gibi nüfus yoğunluğunun fazla olduğu iller destekleniyor. Kullanıcılara bahsi geçen hizmeti ömür boyu sunan Piranha noTraffic x type, adından da anlaşılabileceği gibi daha az trafikli bir yaşam vadediyor.

Dokunmatik ve 5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Piranha noTraffic x type’ta cihazın kullanım ömrü boyunca harita güncellemesi ücretsiz olarak yapılabiliyor. Radyo D ile anlaşmalı olarak 104.0 frekansı üzerinden trafik bilgisini alabilen üründe şehirler, manzara ve tarihî yerler üç boyutlu olarak gösteriliyor ve gezilecek yerlerin belirlenmesi kolaylaşıyor. Şehir adını girmeden, doğrudan sokak araması gibi faydalı özellikleri de bünyesinde barındıran Piranha noTraffic x type’da dönüş yapacağınız veya bulunduğunuz sokağın adı kullanıcıya sesli olarak belirtilebiliyor. Piranha noTraffic x type’ın yaya modunda da kullanımı oldukça basit. Dijital pusula yardımıyla haritanızdaki imleci karşınıza alarak karışık olmayan bir yolculuk sağlayabilmeniz mümkün. Haritanın kapsama alanında 81 il, 550 ilçe ve 940 bin önemli nokta (POI) var.

128 MB sistem belleği, Micro SD ile artabilen 4 GB hafıza, Bluetooth desteği ve trafik özelliğiyle ülkemizde bir ilki başaran Piranha noTraffic x type, aynı zamanda karşılaşabileceğiniz en hızlı navigasyon cihazlarından biri. SiRFstar Atlas V işlemci 667 MHz gibi yüksek bir hızda görev yapıyor ve çift çekirdekli.

www.piranha.com.tr

 

Yorum yazın