Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus

Samsung-Galaxy-Tab-7En zor işlerinizi devralarak, elinizden düşürmemeniz için tasarlandı.

Her ne kadar tablet satın alacak kullanıcıların karşısına daha ziyade 10 inç ekran büyüklüğüne sahip olan modeller çıksa da kuşkusuz 7 inç olanlar da ikinci sırada geliyor. 7 inç ekrana sahip olan modeller elbette daha hafif ve biraz daha az çözünürlük sunuyor ancak gerçek yaşama bakıldığında kullanıma dair çok önemli bir detay göze çarpıyor: 7 inç ekran büyüklüğüne sahip olan tüm tabletler tek elde kolayca tutularak tıpkı bir telefon gibi kullanılabiliyor. Hatta birçoğu kulağınıza koyup telefon görüşmesi yapabileceğiniz şekilde tasarlanıyorlar ve pek dikkat çekmiyorlar. Eğer siz de tek elinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz yetenekli bir tablet arayışındaysanız bundan sonraki yol arkadaşınız Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus olabilir.

Google’ın geliştirdiği Android 3.2 işletim sisteminden güç alan Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus, sanılanın tam aksine donanımsal açıdan oldukça güçlü. Çift çekirdekli 1,2 GHz frekansında işlemci 16 GB veya 32 GB yerleşik -Micro SD kartlarla artırılabilen- depolama alanı, 7 inç büyüklüğünde 1024 x 600 çözünürlükte ekran, dört yönlü hareket algılayıcı, 802.11n kablosuz ağ adaptörü, Bluetooth 3.0, 4000 mAh kapasitede batarya, mobil operatör bazlı konum belirlemede yardımcı A-GPS, 3 MP çözünürlükte LED flaşlı arka kamera ve jiroskop, ivmeölçer, parlaklık ve yakınlık algılayıcı ürünün sahip olduğu özelliklerden bazıları. Samsung, kişiselleştirdiği TouchWiz UX arabirimiyle Android’in kullanımını daha eğlenceli bir boyuta taşımayı garantiliyor.

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus ile Full HD çözünürlükteki videoların doğrudan Micro SD kart üzerinden izlenebilmesi mümkün. 193 x 122 x 9,9 mm’lik boyutlar ve 345 gramlık ağırlık bir ele sığabilecek boyutta en iyi cihazı tanımlıyor. Ürün, 3G desteği sayesinde özellikle seyahat esnasında internet ortamından uzaklaşmak istemeyen kullanıcılara hitap ediyor ve son derece başarılı. Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus eğlence açısından düşünüldüğünde de geride kalmıyor.

www.samsung.com

 

Yorum yazın