simwolfs.com – 141. Kurtlar

simwolfs.com – 141. Kurtlar

Modern bir uçuş (hava savaşı) simülasyonu olan Lock On’un tüm dünyada birçok meraklısı bulunuyor. Simwolfs.com ise bu oyunun Türkiye’deki meraklılarının iletişime geçmeleri ve bilgi alışverişinde bulunmaları için hazırlanmış bir web sitesi. Sitede hayli ilgi gören bir forum bulunuyor.

www.simwolfs.com

10 yorum

 1. Yarasa

  oo çok güzel olmuş 😀

 2. Firtina

  141. Kurtlar Sanal Filosu, 1 numarasınız…

 3. Mehmet

  Harika site beyler tebrikler!

 4. Ekrem

  sanal havacılıkta bir kilometre taşı tebrik ederim!

 5. Savaş

  Sanal havacılıkta ülkemizi gururlar temsil eden bu filoya şükranlarımı sunarım

 6. 141st_EagleTurk

  Lock-on camiasın da ülkemizi başarıyla temsil eden 141st_WOLVE filosu aynı zaman da uzun yıllardır yapılan uluslararası tatbikatlar da ülkemizi başarıyla temsil etmiş ve birçok ödül almıştır.Havacılığa gönül vermiş ve birçok fedakarlıkla uzun süreli eğitimleri başarıyla tamamlamış cesur,güçlü ve herzaman hazır pilotlardan oluşmaktadır.Havacılığa meraklı herkesi bilgi alışverişin de bulunmak üzere sitemize bekliyoruz.

 7. Nusret

  Gerçekten süper bir site. bu site ve uzman sanal pilotları sayesinde çok kısa bir zamanda lock on u öğrendim. Lock on meraklıları kesinlikle bu siteye göz atmalılar 😉

 8. Esen

  Havacılık meraklılarının zevk alarak takip edeceği ayrıca simulasyon ile uçuş zevkine varmanın inceliklerini öğrenebilecekleri bir site simwolfs. Kendimde bu siteyi yakından takip ediyorum ve bu sayede lock on da belirli bir düzeye gelmiş bulunmaktayım. Tabii ki buradaki usta sanal pilotlar yardımı ve bilgileri ile. Kendilerine burdan çok teşekkür ediyorum. Bütün sanal pilot adaylarını sitemize bekliyoruz 😉

 9. Prof

  İnceledim, detaylı bilgi, meraklılarına ve yenilere üst seviyede yardım var. Sanal askeri havacılığın Lock-On ayağında dünyada söz sahibi bir ekip. Kendilerini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Yorum yazın