Smarttab STC12

Smarttab STC12

Smarttab-STC12Kaliteli ve performanslı bir tablete sahip olmak için avuç dolusu para dökmeye son.

7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Smarttab STC12, oldukça başarılı bir tablet. Öncelikle ürüne güç veren işletim sisteminin Android 4.0 olduğunu söyleyerek özelliklerden bahsetmemiz gerekiyor. Avuç içine kolaylıkla sığabilen ve kapasitif dokunma teknolojisini destekleyen tabletin ekranında 480 x 800 piksel çözünürlük destekleniyor. Pek yüksek görünmeyebilir ama ürünün değerlendirmesini fiyatına bakarak yapmak gerekiyor. Ekran aynı zamanda eş zamanlı beş dokunuşu algılayabilme özelliğine sahip.

1,2 GHz frekansında görev yapan bir işlemci içeren Smarttab STC12’de depolamadan 4 GB kapasitede bir dâhili NAND bellek sorumlu. İsteğe bağlı olarak Micro SD bellek kartı yuvasından 32 GB kadar artış yapabilmek mümkün. Ürünün sahip olduğu önemli özelliklerden bir diğeri de üzerinde tam boy bir USB arabirimi bulundurması. Tam boy USB arabirimi sayesinde bellekler ve taşınabilir diskler kolay bir şekilde bağlanabiliyor ve daha da önemlisi 3G modemler kullanılabiliyor. Belirtilenlere göre operatörlerin sunmuş olduğu birçok modeme destek veriliyor. Desteklenmeyenlerin de yazılımsal eklemeler sayesinde tanıtılabilmesi mümkün. Smarttab STC12 böylece avucunuzun içinde ve her yerde internet bağlantısına sahip olmanızı sağlıyor.

3000 mAh kapasitede bir bataryaya sahip olan Smarttab STC12’nin görüntülü görüşmeler için 1,3 MP çözünürlükte bir ön kamerası var. 802.11n kablosuz ağ desteği, dört yönlü hareket algılayıcı, Mini HDMI görüntü çıkışı ve stereo ses sistemi gibi önemli özellikleri bulunduran tablet, kırmızı veya siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.

www.efgbilisim.com.tr

 

 

 

Yorum yazın