tvyo

tvyo

tvyotvyo.com diziden müziğe, spordan canlı yayına kadar geniş bir yelpazede yayın yapan yeni bir video portali. Yeni kurulan site henüz beta aşamasında olmasına rağmen geniş bir video içeriğini kullanıcılarına sunuyor.

tvyo’da bu aşamada NTV, Star, CNBC-e,  NTV Spor, Kral TV, e2 ve Kral Pop’un canlı veya banttan yayınlarıyla TRT’nin Leyla ile Mecnun, Suskunlar, Seksenler, Bir Zamanlar Osmanlı gibi sevilen dizileri internet üzerinden izlenebiliyor.

tvyo’da “Dizi” sekmesi altında yerli ve yabancı dizileri izlemek mümkün. Sitede TRT ve Star’ın yerli televizyon dizilerini, CNBC-e ve e2’nin yabancı dizilerini bulabilirsiniz. tvyo’yu diğer dizi sitelerinin önüne geçiren özelliklerse görüntü kalitesi ve yabancı dizilerdeki kaliteli alt yazılar.

Video portali tvyo’da alışık olduğumuz dizi izleme sitelerinden farklı olarak müzik, spor, canlı yayın ve kanal bazında arama yapmak da mümkün oluyor.

Site, kolay kullanımıyla dizikolikleri sevdikleri dizilerle buluşturuyor. tvyo’da hem ana sayfa üzerinden dizilere ulaşım sağlanabiliyor hem de arama bölümünde aranan diziler, müzikler, haberler, yayınlar oyuncu ve yönetmen biyografilerine ulaşılabiliyor.

KLİPLER DE BURADA

Müzik sekmesi altında Türkçe pop şarkılar yer alıyor. Her ne kadar site beta aşamasında olsa da yer alan videoların müzikal olarak yeterli kalitede olmadığını ve farklı müzikal tarzlardan videolara da ihtiyaç olduğunu özellikle belirtmeliyiz. 

SPOR TUTKUNLARI SEVİNECEK

Spor bölümünde futbol, basketbol, voleybol, tenis ve diğer sporlarla ilgili videolar, yorumlar ve haberler yer alıyor. NTV Spor’un içeriklerine ulaşılabilirken sevilen programlar, maç özetleri, spor yorum programları kullanıcılarla buluşuyor.

BAĞLANTIYA GÖRE KALİTE

tvyo’ya tüm müzik klipleri ve bazı diziler HD kalitesinde yükleniyor ama bağlantı hızınız düşükse, tvyo kaliteyi otomatik olarak düşürerek kesintilerin önüne geçiyor. Bant genişliğiniz yüksekse 1080p’ye kadar çıkabilirsiniz.

www.tvyo.com

 

Yorum yazın