vidoport

vidoport

Gelişen teknolojilere hızla ayak uydurmak, mesleki kariyerinizde bir adım daha öne gidebilmek için vidoport.com Online Bilişim Akademisi’ndeki 7/24 online eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Gerek kurumlara gerekse bireylere sunduğu üstün kalitedeki BT eğitim programlarıyla online eğitim sektöründe yerini alan vidoport.com Online Bilişim Akademisi, bütünüyle profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve kadrosu ile en kaliteli eğitimi alabileceğiniz bir kuruluş.

www.vidoport.com üzerinden Excel, ileri düzey Excel eğitimleri, Excel uzmanlık eğitimleri, Excel işlevler eğitimleri, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Google Drive, Libre Office eğitimleri ile Windows 8.1 ve antivirüs programlarının eğitimlerini alabilirsiniz.

vidoport Online Bilişim Akademisi, online bilişim eğitimleri veren, yıllık ve aylık abonelik üzerinden çalışan bir eğitim sitesi. Tüm eğitimlere kullanıcı adı ve şifre kullanılarak vidoport.com üzerinden erişilebilir. Eğitimlere katılmak için internet bağlantısı gerekmektedir.

vidoport Online Bilişim Akademisi, işinizde bilgisayar ile ilgili ihtiyaç duyacağınız bilgileri bulmak için en hızlı yollardan birisi.

Kurumsal alanda da çok sayıda firma, personeline vidoport.com üzerinden online eğitimler aldırıyor. Çalışanlarının mesai düzenlerini bozmadan eğitim almalarını sağlayan online eğitimler, düzenli olarak firmalara raporlanıyor ve katılanların eğitim süreçleri takip ediliyor.

vidoport’un online eğitimleriyle

  • zamandan ve mekândan bağımsız olarak eğitimlerinizi alabilirsiniz.
  • eğitimlere başlama düzeyinizi siz belirlersiniz. İstediğiniz konudan başlayabilir, istediğiniz konuya geri dönebilirsiniz.
  • ister tabletinizden, isterseniz cep telefonunuzdan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • kursa yetişme derdi olmadığı için eğitimlerinizi istediğiniz zamanda alabilir, istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • eğitimlerde anlatılan konulardaki uygulama dosyalarını indirerek, eğitimle aynı anda uygulama yapabilirsiniz.
  • sürekli güncellenen içerikler ile güncel kalırsınız ve yeniliklerden haberiniz olur.

http://www.vidoport.com

Yorum yazın