Vitamin

Vitamin

vitaminTürkiye’nin internet üzerindeki en kapsamlı eğitim destek hizmeti Vitamin, ücretsiz üyelik modeliyle tüm öğrencilere açıldı. Yeni Vitamin’de, Millî Eğitim Bakanlığı müfredatıyla uyumlu ilköğretim ve lise derslerine, çalışma planlarına, interaktif etkinliklere, üç boyutlu canlandırmalara ve sınav uygulamalarına günlük kısıtlamalar dâhilinde ücretsiz olarak ulaşılabiliyor.

Platformdan, ÖZ-DE-BİR tarafından Vitamin hazırlanan SBS, YGS ve LYS sınavlarına da ulaşmak mümkün. Bu online sınavlarda adaylar, Türkiye genelindeki sıralamalarını görebiliyor.

Yeni Vitamin’in içeriğini, ilköğretimde Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, Türkçe, İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük; lisede ise Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Dil Bilgisi ve Anlatım, Tarih, Coğrafya ve İngilizce oluşturuyor. Canlı Canlı İngilizce sınıflarında öğrenciler, tıpkı gerçek bir sınıf içindeymiş gibi öğretmeni görüp, iletişim kurabiliyor.

Vitamin’in akıllı performans sistemiyle öğrencilerin hangi konuyu öğrenip öğrenmediği, hangi konularda çalışmaları gerektiği tek bir tıkla görüntülenebiliyor.

www.vitaminegitim.com

Yorum yazın