Wacom Bamboo Fun

Wacom Bamboo Fun

Wacom-Bamboo-FunYaratıcılığınızın sadece kâğıt ve kalemle sınırlı kalmasına izin vermeyin.

Grafik ve tasarım işleriyle profesyonel düzeyde uğraşan kullanıcılar için önemli bir marka olan Wacom, Bamboo Fun ile taşınabilirliğe önem veren kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor. Adobe Photoshop Elements, Corel Painter Essentials ve ArtRage gibi popüler uygulamalarla birlikte gelen tablet, USB arabirimi üzerinden bilgisayara bağlanıyor ve tüm platformlarda destekleniyor. Başarılı tasarımı sayesinde 2010 Reddot Tasarım Ödülü’ne sahip olan üründe kalem ve çoklu dokunuşla giriş yöntemleri bir arada toplanmış durumda. Böylece grafik ve tasarım çalışmalarının dışında ürünü bir giriş aygıtı olarak da kullanabilmek mümkün. Üründe çoklu dokunuş özelliğini kullanabilmek için iki parmak yerine üç veya dört parmaktan faydalanılabilmesi de önemli bir avantaj.

Wacom Bamboo Fun, adından da anlaşılabileceği gibi eğlence odaklı bir tasarıma sahip. Beraberinde gelen kalemin arka tarafı silgi görevi görüyor ve böylece yanlış olarak yapılan girişler gerçeğe benzer şekilde geri alınabiliyor. Sağ ve sol elini tercih eden kullanıcılar için simetrik kullanım göz önünde bulundurularak tasarlanan tablette, gerçek hayattakine benzer sonuçlar elde edilebilmesi adına 2540 lpi algılama ve 1024 seviyeli baskı hassasiyeti var. 216 x 137 mm’lik alan 16:10 kenar oranında ve bir kâğıdın konforunu yaşayacak kadar başarılı. Çizim alanının hemen bitişiğinde ise çeşitli özellikler için kullanılabilecek dört farklı tuş bulunuyor.

Taşınabilir bilgisayarınızın çantasına kolaylıkla sığabilen ve 642 gramlık ağırlığa sahip olan Wacom Bamboo Fun, seyahatler sırasında eğlenmek isteyen veya fotoğraflarının üzerinde sanatsal değişiklikler yapmak isteyenler için önemli bir ürün. Bilgisayar bağlantısı USB arabiriminden yapıldığı için ürün oldukça ince ve taşınabilirliğe odaklananlar için kesinlikle vazgeçilmez.

www.wacom.com

 

Yorum yazın