Yelkencinin seyir defteri

Yelkencinin seyir defteri

İnternet denizine yeni açılan www.denizyelken.com farklı bir uğraşı ziyaretçilerine tanıtmayı amaçlıyor. Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde ne yazık ki çok da iyi tanınmayan yelken sporunu ve yelkenle ilgili birçok ayrıntıyı içerisinde barındıran site, aynı zamanda balıkçılık alanından da çok detaylı makaleleri paylaşıyor. Tatlı su balıkçılığından tuzlu balıkçılığına kadar geniş bir yelpazeyi içeren makaleler sayesinde bu hobiye çok farklı bir gözle bakacaksınız.

Kendisini yelkene ve denize adamış çeşitli yazarların tecrübelerini aktardıkları benzersiz bir online yayın olan DenizYelken, motorlu yat tutkunlarını da unutmuyor. Birbirinden güzel ve hızlı “yüzen evler” tüm zerafetleriyle foto galerilerde yerini almış durumda. Birçok farklı çözünürlüğe sahip olan bu fotoğraflar, denizdeki eşsiz anları ölümsüzleştirmenin yanı sıra bilgisayarınız için hoş birer arkaplan olarak kullanılabiliyor.

Yelken dünyasından en son haberlerin de yer aldığı site, deniz tutkunu hemen herkesin sık kullanılanlarında yer almalı diye düşünüyoruz.

Yorum yazın