Yemek.com

Yemek.com

Hazzın peşinde koşanların sitesi

yemekYemek Sepeti’nin fırından yeni çıkmış girişimi Yemek.com, damak tadına düşkün internet kullanıcılarını hedefleyen ve ağız sulandıran bir site. Yedi farklı kategorisiyle seksi tariflerden mekân önerilerine, eğlenceli listelerden videolara kadar yemeğe dair içerikler bir araya getiriliyor.

Geleneksel tatların püf noktaları, ünlü restoranların gizli tarifleri, keşfedilmeyi bekleyen mekânlar, en yeni yemek trendleri ve mutlaka bilmeniz gereken haberlere kadar her şey Yemek.com ziyaretçilerini bekliyor. Özellikle tarif bölümünü beğendiğimiz Yemek.com, henüz oluşumunu yeni tamamlamış bir site olsa da oldukça geniş bir tarif seçeneği vaat ederek kalbimizi kazanmayı başarıyor.

Sadece karnını doyurmak için yiyenlere değil, yemek hazzının peşinde koşanlara kucak açan site; tarif, ye, iç, şaşır, izle, öğren ve keşfet şeklinde yedi farklı içerik grubuyla kullanıcıları karşılıyor. Yemek.com, ilham veren paylaşımlar, videolar ve listelerle “Olsa da yesek!” dedirtiyor.

Özellikle yaz aylarının sona erdiği ve fazla kiloların eskisine nazaran çok da sorun olmadığı bu aylarda siteye girmenizde ise hiçbir sorun olmadığını belirtelim. Afiyetle gezin!

HEDEF TÜM YEMEK SEVERLER

Yemek.com kimlere mi hitap ediyor? İşi gücü bırakıp Cihangir’de pilavcı açmayı hayal edenler, tüm hafta perhize girecek olsa da o sufleyi yiyenler, seyahatleri için otelden önce restoran araştıranlar, Instagram fotoğrafı çekmek için yemeğini soğutanlar…

TARİFLERİNİZİ PAYLAŞIN

Site, tariflerine güvenen internet kullanıcılarına da kucak açıyor. Site yöneticileriyle iletişime geçerek en iyi tariflerinizi paylaşabilirsiniz. Binlerce kullanıcı leziz tariflerinizi tadarken sosyal medya hesaplarınızın ve internet sitenizin de tanıtımı yapılır.

AMAN DİKKAT!

Site; yaşamak için yiyenlere değil, yemek için yaşayanlara hitap ediyor. Yemek.com’daki yiyeceklerin hepsi birbirinden güzel gözüküyor. Bizden uyarması, bu leziz tarifleri görüp denememek pek mümkün değil. Tartıda birkaç kilo fazla görmeye hazırlıklı olun!

www.yemek.com

Yorum yazın