Yeni Çıkanlar

Yeni Çıkanlar

Yeni çıkanları bir tıkla öğrenmeniz mümkün.

Twitter’da takip ettiğimiz hesaplardan, gazetelerden ya da eş dosttan her ne kadar film, kitap tavsiyeleri alsak da yeni çıkanları, kültür-sanat gündemini bir site üzerinden takip etmek eminiz işleri kolaylaştıracaktır. Yeni çıkan tüm kitapları, filmleri, müzik albümlerini güncel bir şekilde öğrenebileceğiniz bu sitede konser ve tiyatro gibi etkinlikleri, yeni açılan sergi haberlerini de takip edebilirsiniz. Aynı zamanda site, yakında düzenlenecek film ve müzik festivallerinin bilgilerini de verdiği için gündemden uzak kalmamamızı sağlıyor. Oscar, Grammy gibi uluslararası ödül törenlerinin de öne çıkanlarını siteden takip etmeniz mümkün.

Yeni başlayan yerli ve yabancı dizi haberlerini bulabileceğiniz gibi, dizilerdeki güncellemeleri de bu site sayesinde kaçırmayacaksınız. Basında çıkmış sanatçı, yazar, müzisyen röportajlarının da yayımlamasının yanı sıra editörlerin yazdığı kültür sanat gündemine dair tespitlerin yer aldığı deneme yazılarını da okuyabilirsiniz. Yeni başlayacak dizilerin ya da filmlerin fragmanlarını izleyebilir, en iyi 10 zombi filmi, en iyi 10 Brad Pitt filmi, en iyi 10 Johnny Depp filmi gibi onlarca listeye ulaşabilirsiniz.

ÇOCUKLAR UNUTULMAMIŞ

Yenicikanlar.com.tr çocukları da unutmamış: Çocuk filmleri tanıtımlarının olduğu bölümde Felaket Henry ve Spor, Muhteşem Çocuk Jake gibi birbirinden farklı çocuk kitapları da tanıtılıyor.

GÜNE SANATLA BAŞLAYIN

Oradan buradan, parça parça haber takip etmek yerine bütün kültür-sanat haberlerine tek bir siteden ulaşabiliyor olmak çok avantajlı.  Çok satanlar listeleri, hangi albüm çıkmış, hafta sonu kimin konseri var, Orhan Pamuk röportajı gibi haberleri okuyarak güne başlamak eminiz günün geri kalanını daha eğlenceli geçirmenizi sağlayacaktır.

www.yenicikanlar.com.tr

Yorum yazın