YouLike

YouLike

youlikeKendi zevklerinize sahip arkadaşlar edinmekte zorluk çekiyorsanız sorunun çözümü yine modern sosyalleşme aracı internette! Zevklerinizi sergilediğiniz YouLike’ta ortak noktalarınız olan arkadaşlar edinebilirsiniz. YouLike’a üye olmak ücretsiz. 18 yaşınızı doldurduysanız ister üye kayıt formunu doldurarak isterseniz de Facebook hesabınız üzerinden YouLike’a üye olabiliyorsunuz. Üyelik esnasında YouLike size ilgilendiğiniz cinsiyeti soruyor. Kadın seçeneğini seçmeniz hâlinde sadece kadınları, erkekleri seçmeniz hâlinde erkekleri; ikisini de seçerseniz iki cinsiyetteki kullanıcıları da görebiliyorsunuz.

YouLike sorduğu sorularla sizi tanımaya çalışıyor. Bu sorular arasında özel hayatınızla ilgili sorular da yer alıyor ama korkmayın, istemediğiniz soruları geçebilir veya özel hayatınızla ilgili cevaplarınızı filtreleyebilirsiniz.

Siteyi ister çöpçatanlık sitesi olarak, isterseniz kendi zevklerinize yakın arkadaşlar edinmek için kullanabilirsiniz. Kullanma amacınız ne olursa olsun YouLike’ta kendinize uygun bir arkadaş bulmanız kaçınılmaz!

TERCİHE BAĞLI

Ankette “Heavy Metal sever misin?”, “İstiklal Caddesi’ni sever misin?”, “Animasyon film sever misin?” gibi genel soruların yanı sıra “Sevgiliyle küvet keyfi yapmayı sever misin?”, “Tek gecelik ilişki sever misin?” gibi özel sorular da yer alıyor.

BEĞENDİN AMA NE KADAR?

Üye olduktan sonra zevklerinizle ilgili 30 adet soru soruluyor. Facebook’taki “beğen” düğmesine alışık kullanıcılar, YouLike’ta şaşırabilirler, çünkü zevklerinizi belirtmeniz için dört adet düğme yer alıyor: çok severim, severim, sevmem ve hiç sevmem.

ÇOK SORU YANITLAYIN

Yapılan test sonucunda zevkleriniz ortaya çıkıyor ve YouLike size aynı şeyleri seven insanlarla arkadaş olmanızı öneriyor. Hakkınızdaki bilgileri ne kadar eksiksiz doldurursanız sitenin ortak zevklerinizin olduğu kişileri bulması o denli mümkün oluyor.

www.youlike.com

 

Yorum yazın