Any Video Converter

Any Video Converter

İndirdiğiniz ya da çektiğiniz video dosyalarıyla tatil dönüşü oynamayı planlıyorsanız iyi bir video dönüştürücüsüne ihtiyaç duyacaksınız.

Video dosyaları ev kullanıcılarının belki de ses dosyalarından sonra en çok indirdiği, biriktirdiği ya da paylaştığı dosyalardır. Bu nedenle bir video dosyasını kameradan bilgisayara, oradan da taşınabilir bir aygıta atmak istediğinizde birçok farklı codec ve yazılıma ihtiyaç duyarsınız. Çünkü hemen her cihaz kendine özgü bir format kullanır, ancak tamamen ücretsiz olarak dağıtılan Any Video Converter adlı yazılım sayesinde bu dertten kurtulabilirsiniz. Hemen her video formatını birbirine dönüştürebilen yazılım kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzleriyle muadillerinden ayrılıyor. Taşınabilir oynatıcılara ve akıllı telefonlara özel dönüştürmeler yapabilmesi de cabası.

Ücretsiz indirmek için: www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

2 yorum

  1. MÜRSEL

    İnşallah key istemiyordur diğer tüm çeviri programlarında key istiyor …. .

  2. tanidik

    meraba arkadaşlar
    youtubeden video müzik idiriyoum bunu track yapmam gerekiyor..Aama trackın formatı hangisi onu bılmıyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim birde bu program bu dediğim işi yapıyormu …
    yardımlarınız için teşekkürle

Yorum yazın