Atory Password Generator

Atory Password Generator

E-posta hesaplarınız, arşivleriniz ya da web üyeliklerinizde kullanmak üzere kırılması güç şifreler oluşturmak istiyorsanız işte harika bir yazılım.

Kullanımı ve arayüzü oldukça basit olarak hazırlanmış olan Password Generator, bizlere şifre oluştururken birçok seçenek sunuyor. Bu seçenekler arasında şifrenizde bulunmasını istediğiniz karakterlerden, kaç haneli bir şifre oluşturacağınıza kadar birçok tercih hakkınız bulunuyor.

İnternet üzerinde bulabileceğiniz şifre kırma yazılımları genellikle 5 ve altındaki hanelerden oluşmuş şifreleri ücretsiz olarak kırdığından dolayı, size tavsiyemiz oluşturacağınız şifreleri en az 7 haneli olarak belirlemenizdir. Bu konuda oldukça şanslıyız çünkü Atory Password Generator bizlere dilediğimiz karakterlerden ve sınırsız hanede şifre oluşturma imkanı sunuyor. Üstelik oluşturduğumuz şifreleri unutmamızı önlemek için, yaratılan her şifreyi otomatik olarak panoya yapıştırıyor. Ancak kullandığınız bilgisayar başkaları tarafından da kullanılıyorsa, şifrelerinizin güvenliği açısından bu özelliği kapatabilirsiniz. Böylelikle sizden sonra bilgisayarınızı kullanan kişilerin şifrelerinizi öğrenme olasılığını ortadan kaldırmış olursunuz.

Ücretsiz indirmek için: http://www.atory.com/Password_Generator/

3 yorum

  1. Oğuz

    Paylaşım için teşekkürler Veli:)

  2. Cihan

    Güzel Paylaşım ßeğendim =)

Yorum yazın