MAGIX Fotoğraflar CD & DVD’de 10

MAGIX Fotoğraflar CD & DVD’de 10

Bir fotoğraf makineniz var mı? O zaman en güzel anlarınızı, kısa bir süre içerisinde, izleyenleri etkisi altına alacak çarpıcı slayt gösterilerine dönüştürün. Fotoğraflarınızdan videolar yaratmak işte bu kadar kolay.

Mulltimedya Slayt Gösterileri ile rahatça etkileyin

Dijital kameralarda, cep telefonlarında, tarayıcılarda, hafıza kartlarında, CD’lerde, MP3 ya da internette mevcut diğer formatlar halinde bulunan istediğiniz medya türündeki kayıtlarınızı sisteme aktarın. Kötü çekimleri bile kendi kendinize düzeltin. (Orijinal dosya değişmeden korunur.)
Uygun fon müziklerini, efektleri ve kişisel metinleri ekleyin. Etkileşimli DVD menünüzün otomatik olarak oluşturulduğu slayt gösterinizi diske yazın ve TV’de ya da PC üzerinden internette sunun.

3 dakikada slayt gösterileri!

Eğlenceli anlarınızı severek slayt videolarına dönüştürmek istiyor ancak gerekli zamanı bulamıyor musunuz? Çok kısa bir süre içerisinde özel bir hediye mi bulmanız gerekiyor? Konuklarınız ayrılmadan önce onlara, kutlamanız esnasında çekilmiş fotoğraflardan oluşan bir multimedya fotoğraf gösterisi mi hediye etmek istiyorsunuz?

O zaman siz de konuklarınızı baştan çıkarıcı otomatik slayt gösterileriyle etkileyin ve 15 stil şablonu yardımıyla rekor sürelerde unutulmayacak gösteriler yaratın.

Fon müziği

Kusursuz bir fotoğraf gösterisinin olmazsa olmazı uygun bir fon müziğidir. Hiçbir şey, kayıtlarınızın etkileyiciliğini bir harmoni içerisindeki görüntü ve müzik birlikteliği kadar belirgin kılamaz.

Elinizdeki CD’lerde veya MP3 cihazınızda istediğiniz müzik parçaları yoksa, program DVD’sinde bulunan ve 7 uluslararası müzik tarzına hitaben profesyonel stüdyo ve ses kalitesinde düzenlenmiş 40’ın üzerinde parça arasından tatil, parti ya da doğum günü gösterilerinizin atmosferine uygun arka plan müziklerini gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Türkiye dağıtıcı firması: www.impeks.com

Deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

4 yorum

  1. muhammet sancaktutan

    deneme sürümünü indirmeye hiç elim varmıyor

  2. Birdal

    Çok güzel bi programa benziyor 🙂 Deneyip görelim .

  3. Erkan

    500küsür Mb kim download edip kurar şimdi ya lite version filan yok mu acep? 😛

Yorum yazın