MAGIX Video easy 3 HD

MAGIX Video easy 3 HD

MAGIX Video easy 3 HD, video düzenlemeye yeni başlayanlar için ideal bir program.

Video düzenleme hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tatil, kutlama, düğün, nişan, doğum günü veya etkinliklerden oluşan kendi kayıtlarınızı sorunsuzca ve etkileyici şekilde DVD veya Blu-ray disklere dönüştürebilir, videolarınızı internette yayımlayabilirsiniz. Deneyin, siz de etkileneceksiniz!

Üç adımda video DVD’niz hazır!

1. Filme alın
– Tüm kaynaklardan video aktarımı
– Geçerli tüm camcorder türleri desteği
– AVCHD video kamera desteği

2. Düzenleyin
– İstenmeyen sahneleri silin
– Metinler ve efektler ekleyin
– Menü seçin ve kapak yazdırın

3. Tadını çıkarın
– PC’de: Hazır hâldeki videolarınızın tadını çıkarın
– TV’de: Her tür DVD ve Blu-ray oynatıcısıyla uyumlu
– İnternette: Filmlerinizi doğrudan internete aktarın

%90’a varan oranlarda daha fazla hız
Geliştirme ekibi, yoğun çalışmalar sonunda yeni sürümü daha hızlı ve performanslı yapmayı başarmış. MAGIX Video easy 3 HD bir önceki sürümüne göre % 90’a varan oranda daha hızlı. Gerçek zamanlı efekt ön izlemede, büyük video projelerinin yüklenmesinde veya hızlandırılmış AVCHD dışarı aktarımı gibi birçok alanda iyileştirilmiş performansın tadını çıkarın. BU sayede bitmiş hâldeki filminizi izlemek için kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Video easy 3 HD ile video düzenlemeyi daha kolay ve rahat yapabilmek için tüm kullanıcı arayüzü ve pencereleri daha renkli bir hâle getirilmiş. Bunun dışında tüm semboller yeniden düzenlenmiş, düğmelerin boyutları büyütülmüş ve mesela bir klibi silmek için gereken ek alanlar eklenmiş. Ayrıca konumlama işlemini daha da optimize edilmiş.

MAGIX Video easy 3 HD’nin geçerli tüm video kameralarıyla uyumlu olması programı hem genel kullanım için ideal kılıyor hem de programın geleceği açısından garanti veriyor.

Deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

1 yorum

  1. AmiqQ

    prg İyi Ama Demo Olmasi Biraz Uzucu. Buna Benzer Slyat Resim Efek DuzunLeme PrgLar OLsa Cok Guzell Olurrrr.Demo Olmasa

Yorum yazın