Norman Malware Cleaner

Norman Malware Cleaner

Yeni çağın zararlılarına karşı yeteri kadar önlem aldınız mı?

Günümüzün yeni nesil zararlıları, virüsleri ve trojanları arkasında bırakan malware’ler diyebiliriz. Bulaştığında sisteminizi ve bilgilerinizi sömürerek bilgisayarınızı zombiye çeviren bu yazılımlar, sizi bir botnet’e dönüştürüp farkında olmadan sanal suçlara iştirak etmenize neden olabiliyorlar. Bu tarz güncel zararlılara kaşı halen bir önlem almadıysanız ya da kullandığınız anti-virüs yazılımınız sizi yeterince koruyamıyorsa Norman Malware Cleaner adlı bu ücretsiz güvenlik yazılımını kullanabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan yazılım, başı malware’lerle dertte olan okurlarımıza önerilir.

İndirmek için: www.norman.com/support/support_tools/58732/en

5 yorum

 1. GezGinN

  Üretici sayfasında win7 desteği yazmıyor.Üzücü bir durum.

 2. mechulmurat

  yazıyo ama,

  http://www.norman.com/support/support_tools/58732/en

  System requirements

  * Supported operating systems: Windows 98, Me, NT, 2000, XP, 2003, Vista, 2008 and 7.
  * Operating systems not supported: Windows 95
  * Note! This tool will not work in Windows Safe Mode. Please run Windows in Normal Mode.

 3. Emre

  Kurulumu basit değil çünkü kurulumu yok 🙂 Sadece tarama yapar ve etkilidir. Bende bunun lisansı var norman security suite. Fakat xp de normal servisleri çalıştığı halde windows7 de firewall desteği yok.O yüzden eksik gibi geldi ve kullanmıyorum.

 4. Motan

  Oldukca yararli bir yazilim, bilgisayardaki tum dosyalari tek tek tariyor ve enfekte olmuslari adeta cimbizla yakalayarak yok ediyor.

 5. aslantekin

  Arkadaşlar norman security suit’in win 7 de çalışanı var. Ayrı indriyorsun. Üretici desteği var. Ben kullanıyorum. Üstelik ücretsiz 3 yıllık lisansı var. iyi çalışmalar
  aslantekin

Yorum yazın