QuuxPlayer

QuuxPlayer

Fark yaratacak türden, özel bir çoklu ortam oynatıcısı arayanlara denemeden geçmeyin.

Hemen her türden çoklu ortam formatını destekleyen QuuxPlayer, ücretsiz oluşu ve az sistem kaynağı tüketmesiyle öne çıkıyor. Muadillerine göre ses yönetimindeki yetenekleriyle bir adım öne çıkmayı başaran QuuxPlayer, evinizdeki stereo ses sistemini yönetmenizi kolaylaştırıyor. Üstelik bunu yaparken herhangi bir kablosuz gamepad’i kullanmanıza izin veriyor. Bu sayede salon PC’niz üzerinde çalışan QuuxPlayer’i koltuğunuzda oturarak yönetebiliyorsunuz.

Yazılımın bir başka güzel özelliği de çalmakta olduğunuz albümlerin kapaklarını gösterebilmesi. Eğer farklı bir çoklu ortam oynatıcısı arayışı içerisine girdiyseniz QuuxPlayer’ı listenize almanızda fayda var.

Ücretsiz indirmek için: www.quuxplayer.com

1 yorum

  1. yusuf

    bu ses sisteminde çözemediğim bi olay var gitti nette film izlerken bende 5+1 ses sistemim var ok ama arka kolonlardan ses gelmiyor net üzerinde izlerken net üzerinden izlediğim aynı filmi pcye indirp izliyorum bu sefer hepsinden ses geliyor peki net üzerinden izlerken 5+1 olarak neden izleyemiyorum herhangi bir ayar olayı varsa biri bana bunu anlatbilirmi ben çözemedim çünkü

Yorum yazın