Recuva

Recuva

Yanlışlıkla sildiğiniz dosyaların arkasından yas tutmayın.

Bazen sizin için çok önemli olan bir dosyayı yanlışlıkla sildiğinizi fark edersiniz. Böylesi bir durumda ilk iş olarak internette bir kopyasını aramaya başlayabilir ya da Recuva’ya başvurabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak dağıtılan bu yazılım adının da çağrıştırdığı üzere bir tür “silinenleri geri getir” yazılımı. Yüzde 90’lara yaklaşan başarı payıyla yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları ya da boşalttığınız çöp kutularını size geri getirebiliyor. Uzantı farkı gözetmeden çalışan ve Türkçe destekli yazılımı mutlaka elinizin altında bulundurmanızı öneriyoruz.

Ücretsiz indirmek için: www.piriform.com/recuva

5 yorum

 1. meral

  ben recuva indirdim ama sadece resimleri buldum ama onlarnda %90 acılmıyor baska geri getrmek istedgm dosyaları bulmadı bi kısmı yoksayılmış yardımcı olurmusunz?

 2. weysel

  benimde hafıza kartımdaki fotolar yanlışlıkla silindi.bildiğiniz bir program varmı. teşekkürler

 3. cem

  getdataback veya easyrecovery tavsiye ederim arkadaşlar

 4. selim

  search and recover çok kaliteli bi program tabi lisanslı kullanırsanız. benim hatırlamadığım resimleri bile geri getirdi ama lisans anahtarı olmadığı için sadece iki tanesini yükledi.

 5. fuat

  arkadaşlar pcye format attım önemli olan bağzı fotolar silindi tekrar bulabilme imkanım varmı acaba yardım ederseniz sevinirim

Yorum yazın