GDATA 2008’in test şampiyonu

İstanbul 16 Ekim 2008, GDATA Internet Security 2009 versiyonu bağımsız test kuruluşu AV-Test tarafından yapılan Eylül ayı en kapsamlı Internet Security programları güvenlik testlerinde en yüksek puanları topladı. 34 Internet Security ürününün test edildiği testte GDATA Internet Security %99,8 yakalama oranı ile en iyi yakalama oranını sağladı. AV Test’in en dikkat çekici sonuçlarından bir taneside, dünyaca tanınan bir çok güvenlik ürününün çok düşük puan alarak virus testlerinde sınıfta kalmaları oldu.

GDATA hızlandırılmış tarama motoru ve yeni parmak izi teknolojisi sayesinde,tarama performanslarında çok iyi sonuçlar sağlıyor. 2009 versiyonun en önemli özelliklerinden biri, yeni nesil Dual ve quad-core işlemcileri tam kapasite kullanarak (scalability) tarama hızlarında maksimuma ulaşması.

Yeni sessiz firewall’u sayesinde PC kullanıcıları internette kesintisiz dolaşma ve tam güvenlik keyfine varabiliyorlar.

GDATA’nın yeni nesil 2009 versiyonları 7-12 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Cebit Bilişim Eurasia fuarında Salon 6 Stand 238’de Aresis Bilişim Teknolojileri ve GDATA tarafından Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunulacaktır. Daha kapsamlı bilgi için: www.aresis.com.tr

Yorum yazın