PCnet, yeni Windows Live servislerini canlı yayında tanıtıyor!

PCnet, yeni Windows Live servislerini canlı yayında tanıtıyor!

Microsoft’un Hotmail, Messenger, Movie Maker, Photo Gallery gibi birçok ürününü kapsayan Windows Live Servisleri‘nin yeni sürümü ile ilgili daha önce incelemelerimizi paylaşmıştık. Bugün ise Windows Live Servisleri’nin Wave 4 olarak adlandırılan yeni sürümü beta olarak indirilmeye hazır şekilde piyasaya sürüldü. Ayrıca YeniWindowsLive.com adresinden de hem ürünleri indirebilir hem de detaylı bilgilere ve videolara ulaşabilirsiniz.

Messenger’ın yeni sürümünü beta olarak indirip denemek isteyenler için küçük bir hatırlatma yapalım. Yeni Messenger  Windows XP’yi desteklemiyor ve minimum Windows Vista SP2 ve üzerine sahip olmanız gerekiyor.

Canlı Yayında Windows Live Servisleri Lansmanı ve Hediyeler

Yeni Windows Live Servisleri’nin beta olarak piyasaya sürülmesinin şerefine şu anda Microsoft Türkiye Tüketici ve İnternet Servisleri İş Grubu Yöneticisi Emre Tok, PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren ve Webrazzi kurucusu Arda Kutsal canlı yayında.

Yeni Windows Live Servisleri hakkında konuşup, servislerin incelemesini yapacağımız bu canlı yayın süresince yayını takip eden izleyicilere bol miktarda hediye de dağıtılıyor olacak.

25 tane HD webcam, 5 tane 64 GB’lık USB bellek, 25 tane 2 GB’lık USB bellek, 1 tane Windows 7 Ultimate yayın boyunca sorulacak sorulara doğru cevapları veren izleyicilere hediye edilecek.

YeniWindowsLive.com adresinden canlı yayını izleyebilir ve programa katılabilirsiniz. Canlı yayın sonra ermiş. Şu anda sitede yeni Windows Live özelliklerini görebilisiniz.

Yorum yazın