PCnet, yeni Windows Live servislerini canlı yayında tanıtıyor!

PCnet, yeni Windows Live servislerini canlı yayında tanıtıyor!

Microsoft’un Hotmail, Messenger, Movie Maker, Photo Gallery gibi birçok ürününü kapsayan Windows Live Servisleri‘nin yeni sürümü ile ilgili daha önce incelemelerimizi paylaşmıştık. Bugün ise Windows Live Servisleri’nin Wave 4 olarak adlandırılan yeni sürümü beta olarak indirilmeye hazır şekilde piyasaya sürüldü. Ayrıca YeniWindowsLive.com adresinden de hem ürünleri indirebilir hem de detaylı bilgilere ve videolara ulaşabilirsiniz.

Messenger’ın yeni sürümünü beta olarak indirip denemek isteyenler için küçük bir hatırlatma yapalım. Yeni Messenger  Windows XP’yi desteklemiyor ve minimum Windows Vista SP2 ve üzerine sahip olmanız gerekiyor.

Canlı Yayında Windows Live Servisleri Lansmanı ve Hediyeler

Yeni Windows Live Servisleri’nin beta olarak piyasaya sürülmesinin şerefine şu anda Microsoft Türkiye Tüketici ve İnternet Servisleri İş Grubu Yöneticisi Emre Tok, PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren ve Webrazzi kurucusu Arda Kutsal canlı yayında.

Yeni Windows Live Servisleri hakkında konuşup, servislerin incelemesini yapacağımız bu canlı yayın süresince yayını takip eden izleyicilere bol miktarda hediye de dağıtılıyor olacak.

25 tane HD webcam, 5 tane 64 GB’lık USB bellek, 25 tane 2 GB’lık USB bellek, 1 tane Windows 7 Ultimate yayın boyunca sorulacak sorulara doğru cevapları veren izleyicilere hediye edilecek.

YeniWindowsLive.com adresinden canlı yayını izleyebilir ve programa katılabilirsiniz. Canlı yayın sonra ermiş. Şu anda sitede yeni Windows Live özelliklerini görebilisiniz.

8 yorum

 1. Emrah Özgilik

  Bence messenger’ın bu sürümü amacını aşıyor gibi geldi. Ayrıca Microsoft Xp işletim sistemini desteklememesi de bir dezavantaj gibi görünüyor.

 2. Batuhan Altunay

  (YeniWindowsLive.com adresinden canlı yayını izleyebilir ve programa katılabilirsiniz.)

  Web sitesine girdim ama canlı yayın ile ilgili bişe bulamadım yardım edermisiniz ?

 3. Selim Şumlu

  Batuhan Bey, canlı yayın birkaç saat önce sona erdi. Şu anda sitede yeni uygulamaların tanıtımlarını görebilirsiniz.

 4. Batuhan Altunay

  Tamam teşekkürler 🙂

 5. Gökçe Baylan

  Bence de xp olayı ürünün en önemli dejavantajı görünüyor. Ama bu beta sürümü sonuçta. Tam sürümde bu sorunun aşılacağını düşünüyorum.

 6. Emrah Özgilik

  Sanmıyorum microsoft İE9 da olduğu gibi wlm ‘ nin son sürümüne de xp desteği vermeyecektir eminim.

 7. ümit

  indirip yüklediğimde yüklemenin sonlarına doğru 0x80040601 numaralı bir hata alıyorum acaba sebebi ne olabilir ?

 8. veliza

  olmuyore ama her yer xp 😀

Yorum yazın