SoftMaker artık Türkiye’de

SoftMaker artık Türkiye’de

Türkiye distrübütörlüğünü Servodata’nın yaptığı SoftMaker Office 2010 ürünleri basın lansmanı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Türkiye distrübütörlüğünü Servodata’nın yaptığı SoftMaker Office 2010 ürünleri düzenlenen basın lansmanı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Microsoft Office’in en iyi alternatifi olan SoftMaker Office 2010 ürünleri ekonomik, güçlü, hızlı ve uyumlu.

Softmaker Office 2010, Almanya’da üretilen yeni bir ofis paketi. Bir office dosyasının ihtiyaç duyduğu herşeyi yapabilen, gelişmiş metin işleme, güçlü hesap tablosu ihtiyaç ve birinci sınıf sunum programıdır. Tüm programlar Microsoft Office ile son derece uyumludur ve birlikte mükemmel bir çalışma sergilemektedir. Hiçbir Office paketi Word, Excel ve Power Point dosyalarını SoftMaker Office kadar ustalıkla yönetemez ve belgeleri meslektaşlarınız veya arkadaşlarınızla sorunsuz şekilde paylaşabilirsiniz. Dosyalarınızı doğrudan Microsoft formatlarında veya PDF dosyaları olarak kolayca kaydedebilirsiniz.

Servodata Genel Müdürü Cem Haydar BEKTAŞ, “Her şey Microsoft Office ile olmak zorunda değil. Tüm teknoloji marketlerinde satışa sunulan SoftMaker Office 2010, Microsoft Office’in en iyi alternatifidir. Aynı zmanda en ekonomik çözümü Türkiye’ye getirdik. 3 kullanıcılı olan yazılım 50 dolar ile Türkiye’de satışa sunulmuştur. Bu da kullanıcı başına ortalama 16.5 dolara gelmektedir. Gördüğüz gibi hem fiyat hemde içerik olarak rakipsiz bir ürün.” açıklamasını yaptı.

Olağan üstü işlevselliğe sahip ve hızlı, ve güvenilir SoftMaker Office 2010 ürünleri ise şöyle,

TextMaker 2010 Kelime işlemci, Word dosyalarını (Doc, Microsoft Word 6.0’dan 2007’ye kadar) ve Open Document dosyalarını okumakta ve yazmaktadır.

PlanMaker 2010 Hesap Tablosu, Excel dosyalrını okumakta ve yazmaktadır.(XLS, Microsoft Excel 5.0’dan 200’ye kadar)

Presentations 2010 Sunum dosyası, PowerPoint dosyalarını okumakta ve yazmaktadır. (PPT, PowerPoint 97’den 2007’ye kadar)

Yorum yazın