Yenasoft’tan ücretsiz SolidWorks 2011 eğitim DVD’si

Yenasoft’tan ücretsiz SolidWorks 2011 eğitim DVD’si

Dünyaca tercih edilen 3 boyutlu tasarım yazılımı SolidWorks’un yeniliklerini anlatan eğitim DVD’sine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

SolidWorks Türkiye Temsilcisi Yenasoft, her yıl olduğu gibi bu yıl da, tasarım ve üretim yazılımlarındaki gelişmeleri takip etmek isteyenler için hazırladığı eğitim DVD’sini meraklılarına ücretsiz sunuyor.

SolidWorks 2011, SolidWorks Simulation, Esprit Mold V10 (Auton), Esprit CAM 2011, VisuallMILL for SolidWorks programlarının detayları ile anlatıldığı DVD’de, ayrıca ayrıntılı eğitim videoları da yer alıyor.

Yenasoft Yazılım’ın sertifikalı uzman eğitmenleri tarafından hazırlanan DVD içeriğinde, yeni sürümlerin avantajlarını, kullanım kolaylıklarını ve performansınızı nasıl artırabileceğinizi görecek, ayrıca SolidWorks türkçe arayüz ile hazırlanmış eğitim videolarına da ulaşabileceksiniz.

DVD’ye ücretsiz sahip olabilmek için www.yenasoft.com adresinde yer alan eğitim DVD’si talep formunu doldurmanız yeterli.

3 yorum

  1. Era

    Yalnizca programin icindeki tutoriallar ile uzman bir kullanici olmak mumkun.

  2. kozdemir

    Yenasoft tan yine yararlı bir döküman.Solidworks ün 2011 yeniliklerinden haberdar olmak için değerlendirilmesi gereken ücretsiz bir uygulama

  3. turgut

    çok teşekkür ederim az önce arkadaşlarla irtşbata geçtim ilgilendiler büyüksün yenasoft sagol

Yorum yazın