Yeni WebSite X5 ile kendi sitenizi kurmak çok kolay

Yeni WebSite X5 ile kendi sitenizi kurmak çok kolay

Incomedia tarafından geliştirilen Aresis Bilişim Teknolojilerinin distribütörlüğünü yürüttüğü; basit bir şekilde web siteleri,  blog’lar ve online mağazalar yaratmayı sağlayan WebSite X5 Evolution 9 satışa sunuldu.

Kullanımı şaşırtıcı derecede basit olan yazılım göz alıcı ve profesyonel web sitelerine ulaşmak için hepsi bir arada çözüm sunuyor.

Website X5 Evolution 9 sadece 5 adımda profesyonel ve tam çalışan web siteleri oluşturmak için ideal bir yazılım olup basitlik, esneklik ve uygulanmış çözümler sunuyor.

Incomedia CEO’su Federico Ranfagni diyor ki; Amacımız, hiçbir programlama becerisine sahip olmayanlarda dahil olmak üzere herkese,  kendi mesleki ve çekici web siteleri oluşturmaya izin veren bir yazılım üretmekti ve WebSite X5 Evolution 9 tam da bunu yapıyor. Yazılımın son sürümü 10 dilde kullanabilir durumda. İtalya ve uluslararası piyasalarda, Almanya, İspanya, Polonya, Rusya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer birçok ülkede bizi göreceksiniz. Biz, bu yeni sürümde de, önceki sürümündeki aynı başarı ve keyfe varacağınıza eminiz.

WebSite X5, hızlı, kolay ve bir servet harcamadan, iş veya hobi için, programlama bilgisi veya web tasarımı becerisi olmadan, profesyonel ve tatmin edici, kendi web sitesini oluşturmak isteyen herkes için özel olarak dizayn edilmiştir.

WebSite X5 Evolution 9 kapsamlı bir revizyon çalışması ve bir çok yeni gelişmenin sonucudur. Yazılıma, potansiyelini daha da geliştirmek ve işlevsel yapmak için en iyi uygulamalar uygulanarak, 200’den fazla yeni özellik eklenmiştir.

Yeni WebSite X5 Evolution 9’un en önemli özellikleri arasında şunlar vardır:

 • Kullanım basitliği
 • Flash ve JavaScript içeren fotoğraf ve video galerileri oluşturabilme
 • HTML kodu ve Widget Galerisi
 • Podcast, videocast RSS destekli blog’lar
 • Kredi kartı olanaklı Online mağazalar
 • Online yayınlama için FTP motoru
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO)
 • Otomatik  HTML5 kod üretimi

Kullanım Basitliği: Yeni kullanıcı ara yüzü, şimdi daha da sezgisel ve fonksiyonel ve program penceresi tam ekran olarak görüntülenebilir. Ön izleme her zaman mevcut ve gerçek zamanlı güncellemeler ile geliştirme çalışmaları daha hassas ve hızlı.

HTML Kodu ve Widget Galeri: İleri düzey kullanıcıları yeni sürümün, kod özelleştirme için bol kapsam ve HTML nesne sunduğunu öğrenmekten memnun olacaklar. Diğer kullanıcılar, web sitelerini zenginleştirmek için, faydalı ve eğlenceli kullanıma hazır uygulamaları ile Widget Galerisinden yararlanabilirler. (Örn. ziyaretçi defteri, Google Maps’ten bir harita veya Facebook “beğen” düğmesi gibi.)

Podcast, Videocast ve RSS Beslemeli Blog’lar: Eğer Web üzerinden bilgi paylaşmak istiyorsanız, Website X5 ile bir blog oluşturabilir ve yorumları online kontrol panelinden yönetebilirsiniz. Yeni versiyon E9 daha geniş bir grafik şablonları seçimi ve mesaj arama imkanlı bölüm ekleyebilme olasılığı ile blog sayfaları için daha fazla kişiselleştirme olanağı sunmaktadır.

Kredi Kartı ile Online Mağazaları: E-ticaret özelliğinde önemli ölçüde iyileştirmeler mevcut. Ürün kataloğu oluşturma, sevkiyat ve ödeme yöntemleri ile modifiye edilmiştir. Yeni sürüm E9 toplu indirimler, minimum sipariş, gelişmiş döviz ve KDV yönetimi içerir.

Online Yayın için FTP Motoru: Öncelikle One.Com’a ücretsiz web alanı hediyesi için teşekkür ederiz. WebSite X5 FTP motoru garantili ve güvenli çoklu bağlantılar ile birlikte çalışarak zaman tasarrufu sağlar, ve yeni yayınlanan web siteleri internette hemen görüntülenebilir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO): Otomatik olarak oluşturulan HTML kod kalitesi, başlıklar, açıklamalar, alternatif metin ve SiteMap Generation gibi parametreler üzerinde daha fazla kontrol ile birlikte, inanılmaz bir web sitesi optimizasyonu geliştirir ve arama motoru sonuçlarında daha iyi bir konumlandırma sağlar.

Otomatik HTML5 Kod Üretimi: WebSite X5 Evolution 9, en son web gelişmelerine paralel olarak tüm tarayıcılar tarafından sağlanan destek ile uyumlu HTML5 kodu + CSS 2.1/3  üretir ve jQuery JavaScript kütüphanesi bütünleştirir. Tüm dosyalar UTF8 kodlanmış olup tüm diller için garantilidir.

WebSite X5 Evolution 9, tüm bunları ve çok daha fazlasını içerir. WebSite X5 kullanım kolaylığı, mantıksal ve sezgisel çalışma yaklaşımı, sadeliği, tam anlamıyla sunduğu özelliklerin miktarı ve kalitesi ile sizi etkileyecek ve hayran bırakacak.

Daha fazla bilgi ve deneme sürümü için: www.websitex5.com ve www.aresis.com.tr

8 yorum

 1. Halil

  Bu ürünü deneyen var mı? Gerçekten programlamayı öğrenmeme katkıda bulunur mu? Lütfen sağlam referanslı biri önersin.

 2. nazmiye websitex5kurmak kolaymı

  websitesix5 in kullanım kolaylığı ve fiyatını öğrenmek isterim

 3. Erkan

  İnternet sitesinde programın demo versiyonu mevcut. İndirip kurcalamak lazım (:

 4. Ramazan Yiğit

  Ben denedim program ile kod yazılmıyor tıklayarak profesyonel siteler çıkarabilmek mumkun.
  Kod da ekleyebilirsiniz ama kullanımı o kadar basit ki türkçe dil desteğide mevcut.Hazır şablonları seçiyorsunuz vede içini menuler vs. istedıgınız şekılde ayarlıyorsunuz.Joomla ile ilgilenenler joomla dan daha basit.Vede yaptıgın tasarımı bilgisayara da kaydedebılıyorsunuz, varsa ftp şifreler ile otomatikmen entegre etmenizi de sağlıyor.
  Fiyat konusu 650 dolar civarında.

 5. Ekrem Özdemi

  Program gerçekten güzel. açıkcası crack li olarak bir web sitesi yaptım. Muhtemelen yarın lisansını satın alıcam. Türkiye de bir distiributor 199€ + KDV dediler.

 6. Emin Doğan

  Website X5 PRO 11 profesyonel web siteleri tasarladığım ir program… Şuan e-ticaret üzerinde çalışmalar yapıyorum. Website x5 Pro ile Msql Veri tabanı bağlantısı ile admin modda web site içeriklerini düzenleme yapabileceğiniz, profesyonel web site yapan web tasarımcıların web sçalışmalarını beğenmeyeceğiniz bir program…

 7. fatih

  arkadaşlar tam profesyonel almayacaksanız internet üzerinden alın bana fiyatıyla alakalı mailler geli en son 150 tl idi hala maili bende isterseniz maili paylaşabilirim .

 8. fatih

  Website X5 PRO 11 profesyonel web siteleri tasarladığım ir program… Şuan e-ticaret üzerinde çalışmalar yapıyorum. Website x5 Pro ile Msql Veri tabanı bağlantısı ile admin modda web site içeriklerini düzenleme yapabileceğiniz, profesyonel web site yapan web tasarımcıların web sçalışmalarını beğenmeyeceğiniz bir program…

  beğenmeyeceğiniz derken anlamadım

Yorum yazın